2737
2734
عنوان

#بازهم انتظار...🐰

119 بازدید | 0 پست

۱۴۰۰/۶/۲۲

#💛

خداجونم سلام..

اومدم چنددقیقه وقتتو بگیرم

چند دقیقه حرف بزنم و گوش کنی

چند دقیقه گریه کنم و سبک کنم خودمو

خدا جونم...منو اصلا می بینی؟؟؟؟؟؟می دونی منم وجود دارم؟؟؟می شنوی حرفامو؟؟؟می بینی نگاهای حسرت بارم به بچه هارو؟؟؟

اگه می بینی اگه می شنوی،پس چرا ساکتی..؟چرا چیزی نمیگی؟چرا کاری نمی کنی؟😭

خدا جونم خسته شدم...به خودت قسم خسته شدم...

۳سال اقدام خیلیییه واسم....کاش همسرم سالم بود و امیدی داشتیم که آخرش میشه...

خدایا نمیشد من جز اون بنده های خوشبختت بودم که زود نی نی دار می شن؟نمیشد یه روز طعم مادر شدن رو بچشم؟؟چرا انقد سخته برای من بچه دار شدن؟

خدا جونم...بی بی چکام تا کی قراره منفی باشه؟لباسایی که برای بچم خریدم تا کی باید دست نخورده باشه..؟

خدایا...شوهرم خسته شده میگه تاکی باید این همه دارو بخورم....امیدشو ازدست داده ..همه اطرافیانم...بابام...خواهرم...مامان و بابای شوهرم...همه منتظرن که خبر حاملگیمو بهشون بدم..تا کی منتظر باشن خدا؟😭😭😭

چی بگیم بهشون؟؟؟

بگیم شوهرم عمل کرده اما نتیجه برعکس دیدیم...بدتر شده...خدایا خستم خستم..😭😭😭😭😭

چرا الان نباید صدای گریه ی یه بچه توی خونمون بپیچه؟نصف شب از گریه اش بیدار شم؟چرا الان جای این گریه زاری این پیام نوشتنا،نباید بغلم باشه؟

کاش اصن به دنیات نمیومدم خدا...

اگه قرار بود انقدر سخت باشه زندگیم که برای یه چیزی که خیلی ها ساده به دست میارنش،انقدر انتظار بکشم انقدر گریه کنم انقدر التماس کنم،کاش منو به دنیات نمیفرستادی..

خدا جونم خستم خیلی خستم خیلی😔😔😔🐰

ســر یــکــ دوراهــےپُــرشــَکــ اشتــباه پیچیــدمــ جــاده زیبــا بــود دریــا بــود و درخــت ابــر...بـاران....همــہ خنــدان مثــل زیبــایـے تـابستــان آنـچــہ میــدیـدم رویــا بـــود مــن چــہ میــدانستـــم انتــهایـش اشــک اســت و بیــابـانــے ســرد...مــن چــہ میــدانستــم از غـم وتـلخــے درد من بــہ انتــهاے اشتبــاه خــود رسیــده ام مــن بــہ انتــهاے خــود رسیــده ام  مـن در آنچــہ کــہ شــما چــپ رفتیــد اشتبــاه کــردم و راســت پیچیــدم....🐰کاش کودکی هم المثنی داشت...