2737
2739

قسمتون میدم کمکم کنید از دیروز تا حالا ک فهمیدیم خودمو شوهرم داریم گریه میکنیم

من عاشق بچم نمیدونم حکمت خدا چی بود ک تو دوران عقد چیزی رو عاشقش بودم بم داده ک اصلا برام شیرینی نداره شده عذاب روحم

من اصلا دخول نداشتم .ولی حامله شدم دیروز فهمیدم ۳۵ روزمه دیروز تا حالا دنیارو رو سرم اواره.حالم اصلا خوب نیس

میدونم گناهه میدونم نباید ب سقط فک کنم من خودمم عاشق بچم

ولی الان تو بد شرایطیم اگ کسی بفهمه ک باردارم بیچارم بابا مامانم هر دوتاشون مریضن اگ اینو بفهمن سکته میکنن

سرزنشم نکیند فقط بگید چکار کنم؟

چندتا دارو گیاهی دارو خونه بم داده یه بارم دیشب دم کردم خوردم ولی تاثیری نداشت

دوبارم زعفرون دم کردم خوردم

اگ روش خونگی بلدید کمکم کنید

و اینک بچه ۳۵ روزه خیلی سخت سقط میشه؟

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥

گناه ک نکردی همسر شرعی و قانونیته

یکی از فامیلای ما توعقد باردار شد ولی باکره بود

واستا ببینم کوش کوش کوش👀 کجا دررفت وووش ووش ووش🤤 چقد ناز بود موش موش موش🤤😲🤩 همه کارا از دم تاپ ناچ😝تاپ ناچ😝 پاره کردم قاچ قاچ قاچ قاچ😂 فردا رو بیخیال تا هست امروز🌺 به هرحال هرسال برگا رنگ میگیرن ی چند ماه سبز🌿آخر با زرد میمیرن🍂تابستون رفت سرما تنمو افتاده کرد❄ توی خماری و صبر عین معتاد کرک🤤 ولی زیر گریه پاییز خیس نمیشیم🌦زمستونم سوییس نریم میریم پیست دیزین🛹 بهارم که هوا ابر فقط بوی خوب داره☁️که داره به ما میگه تابستون توراهه🏝 زندگی میکنیم امروزو انگا فردایی نیست🌙💃نمیخوام برم زوده😃این داستانمونه🌙با تو داغونم خوبه😍🌙💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سقط نکن 

سعی کن زودتر بری سر خونه زندگیت

هدیه قشنگیه که😍😍

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
گناه ک نکردی همسر شرعی و قانونیته یکی از فامیلای ما توعقد باردار شد ولی باکره بود

میدونم گناه نکردم

ولی الان نمیتونم بچه رونگه دارم

توروخدا اگ چیزی میدونی بگو چ جوری سقط کنم؟

2738

نکن این کاررو .. مگه خلاف شرع کردی .. شوهرت بوده .. زودتر کاراتونو انجام بدین یه مهمونی بگیرین برین سر خونه زندگیتون ..

اول زندگیتونو هم با کشتن بچتون شروع نکنین

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
سقط نکن  سعی کن زودتر بری سر خونه زندگیت هدیه قشنگیه که😍😍

کاش میتونستم

نمیدونی چقد بچه دوس دارم

ولی الان اگ کسی بفهمه بدبخت میشم

الان دارم با گریه تایپ میکنم 

دعام کن تا مشکلم حل بشه

با این داروها فقط بچه رو ناقص میکنی اصلا سقط نمیشه اصلاااااا

برو دکتر یا قرص بگیر تو خونه مصرف کن

۳۵ روزه با قرص راحت سقط میشه دردش در حد پریودیه یا کمتر

دل من تنگ بلوریست که یک ماهی قرمز دارد🐟یک تلنگر که به این تنگ بلورین بخورد،میشکند⚡آبش از پنجره چشمانم میریزد🌧💧ماهی سینه ی من میمیرد🐟🧡
2706