2733
2739

جان بعضی نوزدان به شیر اهدایی وابسته است

بعضی نوزادان که مشکل نارسایی دارند و بدنشان شیرخشک را قبول نمی‌کند، حتما باید از شیر مادر استفاده کنند که در صورت کاهش اهدای شیر، این نوزدان به مشکل برمی‌خورند.

من بیمارستان نوزادان یک ماه بودم دیدم چقدر نوزاد زیر تیغ جراهی رفتند تا قسمت پوسیده رودشون دربیارن  اونم فقط بخاطر کم بودن شیر مادرش وخوردن شیرخشک 

من نوزاد 2ماه دیدم که 4 بار جراحی شده بود و دیگه نمیتونست شیر مادر بخوره و با خوردن شیر خشک اسهال شدید میشد 

فقط بخاطر کم بودن شیر مادرش

از همه مادرانی که این پست میخونن هر شهری هستید سرچ کنید بانک شیر مادر تلفنی تماس میگیرید خودشون پیک میفرستند که شیر ببر

صدقه جاریه برای سلامت بچه خودتون هرچقدر میتونید شیر اهدا کنید

این شماره بانک شیر تهران بیمارستان اکبرآبادی

02155981090

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

چه جالب

🙁

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای من نوزادی بچم همش شیرم سر ریز بود کاش میدونستم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

مادر و پدر من هر دوتاییشون میگن شیر مادر در دسترس نداشتیم با شیر گاو بزرگ شدیم بچه های الان چقدر سوسولن 🙄

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2738
تو بانک شیر..همه شیرهای اهدایی رو باهم یجا میریزن

اول پاستوریزه  میکنند بعد بله

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

یعنی ادرس بدیم خودشون میان میبرن من باردارم دعا کنید شیرم زیاد باشه و بچه ام سالم باشه  اینکارو میکنم ای خدا جونم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم