2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا منم امیدی به دانشگاها ندارم ‌.

دیروز سازمان سنجش اعلام کرد نتایج هفته اول مهر میاد .

خدایا چرا انقدر زجرمون میدن؟؟؟

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤

اگ اکیپ خوب باشه  از قشنگ ترین روزای عمر میشه دوران دانشجویی 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2738

والا کاش زمان دانشجویی من اینجوری بود مخصوصا کلاسای ۸صبح عذاب بود برام بیدار بشم بعضی وقتا حسودیم میشه به دانشجوهای الان البته حق با شماست در کل رفتن دانشگاه و کنار دوستان بودن یه لطف دیگه داره به بیداری ۸صبح می ارزه انشالله زودتر تموم بشه و به روال سابق برگرده

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
کنکوریم

خب بعد که واردش شی بعد یه مدت خسته میشی نگرارن نباش دانشگاهم میری🙃زیاد سخت نگیر بخودت حال الانت شاید بخاطر همین پشت کنکور و یکم شرایط سختته یا شاید مشکلات تموم میشع بالاخره

2706