2733
2734
عنوان

خودم تنها برم برای واکسن؟

157 بازدید | 21 پست

شوهرم خیلی بد حرف زد ازش ناراحتم.گفتم برم برای واکسن خیلی خوشحال گفت احتمال داره بعد واکسن بری اون دنیا.یه دفعه دیدی زدی لخته ای چیزی شد دیگه رفتی

منم گفتم بهتر از دست تو یکی خلاص میشم

بعد که اومدم یه گوشه با خودم گفتم واقعا چقدر ادم پستیه.وقتی کرونا داشتمو ریم درگیر بود قبل بستری تو مابین حالت بیهوشی و باهوشی بودم که میدیدم داره با این و اون حرف میزنه و همش میگفت اره دیگه‌ ممکنه تموم کنه امشب.تو صداش غم نبود اصلا.نگران روحیه من نبود.هر چی میگفتم به مامانم اینجور نگو سکته میکنه میگفت حقیقته دیگه 

چقدر نامرده که سر هرچی مرگ منو میخواد😭من مریضی زیاد دارم.حالا فردا بنظرتون خودم پاشم بیخبر برم واکسن بزنم.اخه وقتی خوابه پیش بچه بمونه؛تا بیدار شه برگشته باشم یا نه واستم ببینم چی میشه فعلا؟ 

حقوق خوندم اگه بتونم پاسخ سوالتونو میدم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
واقعا؟؟چرا اینجوریه؟؟دردش چیه؟

به خودش گفتم خیلی نامردی که همیشه اینجوری میگی

گفت حقیقته دیگه ممکنه هر کی بیفته بمیره

گفتم اره این شامل خودتم میشه 

اره میخوام سینوفارم بزنم.میترسم قویتر باشه

من سینو فارم زدم عوارض زیادی نداشت جز سردرد معمولی نگران نباش پاشو برو بزن اصلا هم نگو بهش زدی

خدایا همه مریضها رو شفا بده در کنارش مادر منم شفا بده   

عجب شوهر بی محبت و خوار و خفیفی که انگاری از مرگ ادمها ناراحت نمیشه هیچ خوشحالم میشه...  به نظرم اگه تازگیها کرونا گرفتی الان انتی بادی داره بدنت...  احتیاجی به واکسن نداری...  

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
چطور دلش می امده بگه امشب تموم میکنه 😑😑😑

تو روی خودم🙄انگار براش مهم بود بقیه دلشون بسوزه و نگران شن ولی خودش ریلکس بود.حتی وقتی منو برد بیمارستان گفتن بستری شو گفت نه برو رضایت بده بریم خونه.رییس اورژانس گفت نبرش زنده نمیمونه حیفه جوونه.گفت نه بچش تنهاست تو‌خونه

بعد که‌ اورد منو خونه دید بیهوش دارم میشم برد اونجا

گفت احتمال ۵۰درصد میدادم که بمیری از بیمارستان برنگردی

2706