2726
عنوان

امروز دوستم زنگ زد خوشبحالت ازبین ما فقط توخوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم نگفتم مریضم فقط گفتم انشالله خوشبختی واس همه باش

حالا مگه شوهر چیه که دوستت اینطوری گفته....مردا خیلی تحفه آن مگه

خدایا امیدم فقط به تو هست ، محکم دستامو بگیر و بغلم کن.
همین کلمه ی خوشبحالت هزارتا دردومرض وبدبیاری براآدم میاره

خیلی از کلمه خوشبحالت بدم میاد یبار اینجا گفتم دوتا دختر دارم   سومی باردار شدم سقط شد یکی اومد گفت خووووووشبحالت   دوتا دختر داری. دیگه تا الان به هیچکی نگفتم بچه دارم تو سایت میترسم بخدا 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2728

چقد مثه منی

من تو غربت با دوقلوهای شیطون، بی کس و تنها، همسرم تمام وقت سرکاره

هنش آرزو میکنم همسرم بازنشست بشه بریم شهرمون

بعد خیلیا حسرت دوریمو میخورن

آخه غربت هم حسرت داره؟ 😔

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
دقیقا...من که گفتم فقط سرکوفت شنیدم

اخه اون ینفر ک نمیتونه دردتو دوا کنه پس بگیم ک چی؟ 

پکیج لاغری میفروشم ، کاملا گیاهی و بدون عوارض ، بیا خصوصی آیدی بدم خودت توی کانال همه چیز رو درباره ش بخون ❤️
اره منم نگفتم مریضم فقط گفتم انشالله خوشبختی واس همه باش

کاش میگفتی

خیلی بده کسی حسرت زندگیتو بخوره 

یکی می‌گفت همسایمون میومدم خونمون همش حسرت زندگی و خونمون میخورد تا میرف دعوامون میشد با شوهرم .می‌گفت همش ب خاطر حسرت اون بود .حالا می‌گفت منم زندگیم معمولی....ن عالی

من تو تمام زندگیم فقط یه خوشبخت دیدم اونم جاریمه😅یعنی خودشم همیشه اقرار میکنه که خوشبخت ترینه و نه تنها چشم نمیخوره روز به روز خوشبخت تر هم میشه....بنظرم حتما حکمتی تو کاره که خدا اونو اینهمه خوشبخت آفریده و منو هم انداخته تو مشکلات وحشتناک....

عزیز حتما صدقه بده. ان یکاد بخون. و چهار قل‌.

باور کن یه دوستی اومد خونه ی من. گفت خوش بحالت خونه خریدی. حالا بعد از ده سال زندگی مشترک با هزار قرض و بدهی یه آپارتمان خریدم. خدا میدونه از همون شب بچه هام تب کردند بعد خودم کرونا گرفتم بعد سوهرم مریض شد. تو همون مدت بیماری هامون دوتا وسیله برقی  خونه خراب شد. 

حالا مگه شوهر چیه که دوستت اینطوری گفته....مردا خیلی تحفه آن مگه

همین والا میگه تو دانشگاه عقد کردی یک سال بعد عروسی دوسال بعدبچه اونم پسر ازازپسرگفتنش خندم گرفت. الانم که خونه خریدی خوب اینا حسودی نداره زندگی همه همینه ولی ...... 

خیلی از کلمه خوشبحالت بدم میاد یبار اینجا گفتم دوتا دختر دارم   سومی باردار شدم سقط شد یکی ...

پرازانرژی منفی وحسادته، انشااالله بادلخوش بغل کنی بچه توعزیزم💕

انرژی مثبتشونم💕
2706