2137
2106

ما 4تادوست بودیم ازاول راهنمایی تاالان که 28سالمونه همین دوستم مجرد ویه خواهربزرگ تر داره میگه مادرم واس من نمیذاره خواستگاربیاد اون یکی دوستمم هفت ساله بچه دارنشده اون یکی هم 4ساله عقد شوهرش پول نداره ازدواج کنن خواستم به دوستم بگم منم مریض هستم فکرنکن خوشبختم روم نشد چیزی بگم ولی دوستم یه جوری حسرت زندگی منو میخوره دوس دارم بگم تاوارد زندگی کسی نشدین هرگزنخوایین جاش باشین......

🙁☹️

داخل تاپیک های انرژی مثبت حتما تگم کنید 💙✨         داخل تاپیک های من هی نیاید بنویسید: به من چه؟،باشه،اوکی،نه نیستیم، و...... آه می‌نویسید که چی بشه؟ یا درست نظر بدید یا اصلا نظر ندید ممنون    

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

همش چششون به زندگی بقیه هست. به جای تلاش کردن

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

رفیقای منم فکر میکنن پولدارم 

ولی وحشت دارم ک الان زمستون بیاد من چی بپوشم؟؟؟

خیلی شدید دنبال کسی میگردم به اسم فاطمه.ن ...اهل بیرجند و حدودا متولد ۷۶ اگه میشناسین توروخدا فامیل رو پی وی بگین خیلی کارم ضروریه.
2050
2087
همین کلمه ی خوشبحالت هزارتا دردومرض وبدبیاری براآدم میاره

خیلی از کلمه خوشبحالت بدم میاد یبار اینجا گفتم دوتا دختر دارم   سومی باردار شدم سقط شد یکی اومد گفت خووووووشبحالت   دوتا دختر داری. دیگه تا الان به هیچکی نگفتم بچه دارم تو سایت میترسم بخدا 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانم های مهربون وگل میشه برا نی نیم یک صلوات بفرستید  یک دنیا ممنون تونم   صلوات فرستادید  بمن هم بگید  براتون دعا میکنم   بعد از چند سال انتظار خدا بمن یک بچه پسر سالم داد البته پسر داشتم فوت کرد    

چقد مثه منی

من تو غربت با دوقلوهای شیطون، بی کس و تنها، همسرم تمام وقت سرکاره

هنش آرزو میکنم همسرم بازنشست بشه بریم شهرمون

بعد خیلیا حسرت دوریمو میخورن

آخه غربت هم حسرت داره؟ 😔

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
2051