2726

حتماباید پایه چرخ راسته دوزباشه؟من‌پابه چرخم از اینااییه‌ک ب همه‌حالتای دوخت میخوره پارچه رو تک‌لا میدوزه ولی دولا میشه نمیدوره پارچمم ضخبم‌نیستا معمولبه سوزنم سرابی شما پایه چرختون‌چیه ک‌میتونین تریکو رو بدوزین

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

روی خط درزت چسب شیشه ای بچسبون 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

من سوزن ته آبی میزنم با همون پایه معمولی چرخم می‌دوزم با دوخت نسبتا ریز که باز نشه. ولی آخرشم خیلی وقتا لباس تریکویی که می‌دوزم باز میشه بعضی قسمتای درزش. در اصل باید سردوز مخصوص باشه واسه دوخت تریکو. ولی یه روشهای دیگه هم هست واسه تنظیم دوخت با چرخ خونگی معمولی که خوب بدوزه ولی من بلد نیستم فقط ساده میدوزم. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.