2703
2553
عنوان

دوستان کسی همچین مشکلی داشته ؟

37 بازدید | 4 پست

راستش چند وقت پیش یه برنامه چت زبان نصب کردم ، اولش خوب بود ، یه جورایی واسه گفتار راه افتاده بودم ، اینجوری هم نبود کسی بخواد مزاحم بشه . 

البته گاهی آقا پسرای ایرونی هم حماسه آفرینی میکردن 😂

ولی خب کلا برنامه بدی نبود . 

از یه چند وقت بعدش گاهی از کشور چاد ، تونس و... تماس گرفته میشه . من واقعا نمی دونم چرا . شماره همراه هم نیست . اینم بگم برنامه ایی نیست که برای نصبش شماره همراه لازم باشه . 

خیلی نگرانم ... چیکار کنم ؟ یعنی هک شدم ؟ 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

راستش خونوادم هم از این سخت گیر ها هستن نمیشه باهاشون این مسأله رو در میون گذاشت 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فقط به هیچ وجه خودت به اون شماره ها زنگ نزن

یعنی جای نگرانی نیست ؟ 

می‌خوام اون برنامه ها رو دارین اکانت بزنم ، به نظرت بزنم ؟ 

2456
یعنی جای نگرانی نیست ؟  می‌خوام اون برنامه ها رو دارین اکانت بزنم ، به نظرت بزنم ؟

نه ببین دیگه شمارتو دادن به یه سری کلاهبردار خارجی

فایده نداره

تو گوگل سرچ کنی درباره تماسهای تونس نوشته که کلاهبرداریه و هزینه میفته برات

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم