2733
2734
عنوان

تورو خدا بیایید.نوزاد ۱۶ روزم...

2273 بازدید | 182 پست

روز دهم خواهرشوهرم بردش حمام.خونه‌گرم بود البته.

همون شب تب کرد.

چند روز تب داشت.

دکترم بردیم ۳تا فقط گفتن تبی که با کم کردن لباس خوب بشه،و بچه شیر بخوره ،ادرار و مدفوع خوب باشه

موردی نداره.

حالا تب نداره دیه.اما از دیروز کم شیر میخوره.اکثرا خوابه

حس میکنم گلوش درد میکنه.بینیاش هم گرفته،

ممکنه سرماخورده باشه؟

چرا دکترا میگن نوزاد سرمانمیخوره؟

شربت لوبل هم برا تشنجش میخوره الان ۴ روزه،

میشه برا شربته؟خواب الودگیش؟

شیر نمیخوره درست برا چیه؟

تا شوهرم بیاد ببریم دکتر من دق میکنم😭

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببر دکتر کرونا نباشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
تشنج کرده؟

روز اول اره

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
عزیزم مگه بچه ات تشنج کرده؟ از کی؟ 

اره روز اول.زایمان سختی داشتم از اب داخل خورده.دوبارم معدش شستشو دادن

نترس دختر الان تب نداره پسر۴۰ روز منم هفته پیش بینی گرفتی اینا داشت ۳ روز تب بردم دکتر یدونه قطره سدیم کلرید داد هر۶ ساعت یدونه قطره توهر بینی بعد استا موقعی که تب داشت بعد یه هفته خوب شد نگران نباش پاشویه اینا نکنا هرشربتی هم بهش نده دوتا بزرگ کردم کم وبیش میدونم 

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
حتما ببرش متخصص نوزادان

دوتا بردم.

مغز اعصابم که بردم همین حرف اونارو زد باز

2706