2410
2553
عنوان

من یه بچه کار بیچاره رو دعوا کردم

291 بازدید | 19 پست

عذاب وجدان گرفتم ،با بچم توماشین نشسته بودیم ایرادموزگرفت باباش رفت بخر چون توماشین بودیم هواگرم بود ماسک نزده بودیم شیشه ماشین داده بودم پایین یهویی یه پسرکه ماسکش رو چونش بوداومدگدایی سرش کامل کرد توماشین من ازکروناترسیدم یهوداد زدم بروکنار دورشو حالا خیلی ناراحتم دست خودم نبود یهویی ازکرونا ترسیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز رو ھمونجا از دلش در بیار بھش کمک کن 

از معمولی ھا فرار کنید😁😈.                                                                                                                                    من یہ آدمی ھستم کہ اگر بہ خدام توھین کنی بیشتر دعات میکنم تا معجزہ رو ببینی آرہ عزیزم😉.                                                                                                         توی ھفت زندگی مال منی... 😘
2456

گاها پیش میاد 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714

وای منم یبار تو ماشین بود گفتم برو عقب تر پسره نزدیک بود چنگ بندازه رو صورتم سریع شیشه رو کشیدم بالا🙄🙄

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
2706