2703
2553
عنوان

داغونترم نکن خداااا

73 بازدید | 11 پست

دردد دل:خدایا چقدر باید خار بشم، چقدر باید هر چی میخوام بهم ندی... مگه من دلخوشی نمیخوام؟ من یه دلخوشی میخوام ازت،که اونم شده درد زندگیم فعلا.... خدا چرا، چرا عاشق میکنی وقتی عاشق ها رو بهم نمیرسونی... عشقم از اون طرف درد میکشه، منم از اینطرف.... خدا کی میخوای یه رو خوش بهم نشون بدی؟به مرگ راضی ام یا عجلت بفرست یا خودم میام پیشت... زندگی بدون اون برام اهمیت نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
حستو درک میکنم من چی بگم که عشقم یکی دیگه رو به ترجیح داد منی که واسش کم نزاشته بودم دو هفته اس یه ر ...

عزیزم خدانکنه امیدوار باش شاید بهتر از اون در تقدیر تو ا

دنیا آروم برو بهت برسم!اگه اینطوری پاتو بزاری رو گلوم چطوری نفس بکشم؟تو که نفسامو گرفتی جونمو بگیر راحتم کن😢
عزیزم خدانکنه امیدوار باش شاید بهتر از اون در تقدیر تو ا

من بهتر از اونو نمیخواستم میگه من تو رو بیشتر از اون دوست دارم به خاطر خانوادش نتونست بگذره از دختره. 

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  
بخدا پیر شدم من 

منم  بعضی موقع ها حس میکنم دیوونه شدم من همه آیندمو با اون دیده بودم دلم خیلی براش تنگه میگن فراموشش کن اما اخه چجوری هیچ کس درک نمیکنه

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  
2714
من بهتر از اونو نمیخواستم میگه من تو رو بیشتر از اون دوست دارم به خاطر خانوادش نتونست بگذره از دختره ...

منم تجربه کردم خوب درکت می کنم ولی بهتر از اون اومد تو زندگیم و الان خیلی شادم

دنیا آروم برو بهت برسم!اگه اینطوری پاتو بزاری رو گلوم چطوری نفس بکشم؟تو که نفسامو گرفتی جونمو بگیر راحتم کن😢
خداروشکر عزیزم واسه منم دعا کن خیلی خستم

مرسی🌹حتما برات دعا می کنم عزیزم خوشبخت شی انشاءالله