2204
2217
عنوان

داغونترم نکن خداااا

73 بازدید | 11 پست

دردد دل:خدایا چقدر باید خار بشم، چقدر باید هر چی میخوام بهم ندی... مگه من دلخوشی نمیخوام؟ من یه دلخوشی میخوام ازت،که اونم شده درد زندگیم فعلا.... خدا چرا، چرا عاشق میکنی وقتی عاشق ها رو بهم نمیرسونی... عشقم از اون طرف درد میکشه، منم از اینطرف.... خدا کی میخوای یه رو خوش بهم نشون بدی؟به مرگ راضی ام یا عجلت بفرست یا خودم میام پیشت... زندگی بدون اون برام اهمیت نداره 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

حستو درک میکنم من چی بگم که عشقم یکی دیگه رو به ترجیح داد منی که واسش کم نزاشته بودم دو هفته اس یه ر ...

عزیزم خدانکنه امیدوار باش شاید بهتر از اون در تقدیر تو ا

دنیا آروم برو بهت برسم!اگه اینطوری پاتو بزاری رو گلوم چطوری نفس بکشم؟تو که نفسامو گرفتی جونمو بگیر راحتم کن😢
2240
عزیزم خدانکنه امیدوار باش شاید بهتر از اون در تقدیر تو ا

من بهتر از اونو نمیخواستم میگه من تو رو بیشتر از اون دوست دارم به خاطر خانوادش نتونست بگذره از دختره. 

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  
بخدا پیر شدم من 

منم  بعضی موقع ها حس میکنم دیوونه شدم من همه آیندمو با اون دیده بودم دلم خیلی براش تنگه میگن فراموشش کن اما اخه چجوری هیچ کس درک نمیکنه

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  
من بهتر از اونو نمیخواستم میگه من تو رو بیشتر از اون دوست دارم به خاطر خانوادش نتونست بگذره از دختره ...

منم تجربه کردم خوب درکت می کنم ولی بهتر از اون اومد تو زندگیم و الان خیلی شادم

دنیا آروم برو بهت برسم!اگه اینطوری پاتو بزاری رو گلوم چطوری نفس بکشم؟تو که نفسامو گرفتی جونمو بگیر راحتم کن😢
2050
خداروشکر عزیزم واسه منم دعا کن خیلی خستم

مرسی🌹حتما برات دعا می کنم عزیزم خوشبخت شی انشاءالله