2410
2553
عنوان

واااا نمیدونم امروز چقدر خوشحالمممم🤩🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 44 پست
یعنی خیابونارو با خیال راحت لیس بزنیم

من خودم ب شخصه حاظرم همه جارو لیس بزنم🤣🤣

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
علمی نیست این حرف  کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه  ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر ...

اره اینطوره مثه آنفولانزا موندگار میشه، ولی اگ ب زندگی عادیمون برگردیم چی میشه 😆😍🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

علمی نیست این حرف  کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه  ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر ...

شاید اره اینم هس بعنی هرسال باید واکسن بزنیم

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
2720
ینی واقعا میشههههههه😪

ان شاالله.........❤❤❤❤❤

یا الله .... . اللهم عجل لولیک فرج .... . صلوات برای ظهور منجی عالم بفرستید ..... . اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .... .           😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).              غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"
2714

شایدم شایعه بود اخه من اخبار و از اینترنشنال خودم اونام دشمن ایرانن

آخخخ گفتی...دلم برا زندگی عادی تنگ شده...میگن با واکسنم میگیرن بعضا ولی حد اقل خفیف میگیرن مرگ و میر حد اقلی میشه...راحت میشیم بخدا‌...انقد دلم برا بچه هامون میسوزه ما بچه بودیم نمیدونستیم ماسک چیه...الان این طفلیا همه ش به تقلید از ما میخوان ماسک بزنن...

به سرم سایه ی ایوان و امان نجف است... دل من تنگ علی، تنگ اذان نجف است...
چه فایده ماسک و باید بزنیم روابط همینطوری قطع  فقط فرقش اینه بگیریم نمیمیریم

وای ن من اصن دیگ ماسک نمیزنم خستم شد 🤧🤧😓😓

2706