2410
2553

میگم که واکسن هارو میزنن و قراره تا آخر پاییز به همه واکسن بزنن دیگ با رعایت پروتکل ها ب زندگی عادیمون برگردیم انشالله اگ خدا بخواد💃

اره منم  دیدم اخبار گفت تا بهمن ماه ایشالله کروناتموم شده 

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اره منم  دیدم اخبار گفت تا بهمن ماه ایشالله کروناتموم شده

کرونا تموم نمیشه 

مردم واکسینه میشن

امیدوارم کرونا دیگه جهش نکنه 

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
کرونا تموم نمیشه  مردم واکسینه میشن امیدوارم کرونا دیگه جهش نکنه

وزیر بهداشت گفت

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
2714
چقدر دلتنگ روزای عادیمون هستم ☹️عروسیامون بغل کردنامون مسافرتهامون

من دلم لک زده واس شهربازی از وقتی کرونا امد ایران تا الان یه روز هم بازش نکردن واس شب گردی دلم تنگ شده همش محدودیت 

وزیر بهداشت گفت

علمی نیست این حرف 

کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه 

ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر واکسن 

احتمالا اشتباه برداشت کردید حرف وزیرو

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706