2137
2106

میگم که واکسن هارو میزنن و قراره تا آخر پاییز به همه واکسن بزنن دیگ با رعایت پروتکل ها ب زندگی عادیمون برگردیم انشالله اگ خدا بخواد💃

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M

چقدر دلتنگ روزای عادیمون هستم ☹️عروسیامون بغل کردنامون مسافرتهامون

عاشق زندگیمم😍😍😍خدایا بابت تمام چیزایی که دادی و ندادی و پس گرفتی بهترینشو دادی هزاران بار شکرررررررررتتتتتت 😍😍😍❤️❤️😉 من ب آرزوهام میرسم 💕💕💕💕Z. M

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

اره منم  دیدم اخبار گفت تا بهمن ماه ایشالله کروناتموم شده

انشالله 😍😍😍😍😍😍☺

2166
اره منم  دیدم اخبار گفت تا بهمن ماه ایشالله کروناتموم شده

کرونا تموم نمیشه 

مردم واکسینه میشن

امیدوارم کرونا دیگه جهش نکنه 

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
کرونا تموم نمیشه  مردم واکسینه میشن امیدوارم کرونا دیگه جهش نکنه

انشالله

2165
ینی واقعا میشههههههه😪

اگ خدا بخواد آره

چقدر دلتنگ روزای عادیمون هستم ☹️عروسیامون بغل کردنامون مسافرتهامون

من دلم لک زده واس شهربازی از وقتی کرونا امد ایران تا الان یه روز هم بازش نکردن واس شب گردی دلم تنگ شده همش محدودیت 

وقتی پلنگ شده صورتی شیر شده پاکتی                      هههه خب معلومه عشق هم میشه ساعتی 😏😏😏
یعنی خیابونارو با خیال راحت لیس بزنیم

الان ک ن 😅😆

وزیر بهداشت گفت

علمی نیست این حرف 

کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه 

ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر واکسن 

احتمالا اشتباه برداشت کردید حرف وزیرو

ازونیکه میگفت به خاطرت با کل دنیا میجنگم چه خبر؟ هنوز داره میجنگه؟ یا شهید شد؟ 
من دلم لک زده واس شهربازی از وقتی کرونا امد ایران تا الان یه روز هم بازش نکردن واس شب گردی دلم تنگ ش ...

منم😕

2183
علمی نیست این حرف  کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه  ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر ...

اره اینطوره مثه آنفولانزا موندگار میشه، ولی اگ ب زندگی عادیمون برگردیم چی میشه 😆😍🤭

علمی نیست این حرف  کرونا مثل آنفولانزا دیگه موندگار میشه  ولی بدن ما مقاوم میشه به خاطر ...

شاید اره اینم هس بعنی هرسال باید واکسن بزنیم

وقتی پلنگ شده صورتی شیر شده پاکتی                      هههه خب معلومه عشق هم میشه ساعتی 😏😏😏
من خودم ب شخصه حاظرم همه جارو لیس بزنم🤣🤣

😂🤗

ینی واقعا میشههههههه😪

ان شاالله.........❤❤❤❤❤

😃😃یکی از بهترین حس های دنیا یعنی فقط تو رو بخواد😌❤                                                            گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست!).               غیر ت‍ـÃـو از همـه دنیـا دیگه‍ سیره قلبـ💘ـم                ❤یه نفره،ولی خب همه کس منه❤                                                  💙باید گشت به دور عشقی که در به کار انداختن خندهٔ تو تبحر خاصی دارد💙                                                   A💏M                                         از یجـایـی بـه‍ بعـد اون دیگه‍ عشقـت نیـست؛تمـ❤ـوم وجـــودته‍)!                                  "Àmĭʼn"