2726
عنوان

عاقا چجوریه داستان؟؟؟

171 بازدید | 26 پست

چجوریه که تو بازی امشب منچستر حدود هفتاد هزار نفر تو ورزشگاه بدون ماسک چپیده بودن تو هم اما اخبار امار مرگو میر روزانه انگلیس رو میده؟ گاهی وقتا حس میکنم تو کل کره زمین فقط کرونا تو ایران مونده😩

«لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»

نه بابا اونا همه دروغ میگن..اونا آدم نیستن ماکت هستن

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو دز واکسن رو‌زدن ،و‌اینکه حالا هرچقدر ما بگیم این‌حمبه بیولوژیکی هستش یه عده باور نمیکنن ....

این ویروس بیشتر بر اثر ساختار ژنتیکی و نژادی ایرانی ها ساخته شده ،و‌چون ایتالیایی ها هم نژادشهاشچن تقریبا شبیه ماست اونااهم بیشتر کشته میدن ،اون سالی که گلشیفته و این سلبریتی ها به بهانه تولید و فرستادن داروی سرطان بزاق ملتو جمع کردن بردن باید به فکر اینجاشم میبودیم ،

دقت کردین فقط تو کشور ما مرگ میر انقدر بالاست؟حتی الان که واکسن وارد شده و واکسینه سریع تر انجام میشه ....

دو دز واکسن رو‌زدن ،و‌اینکه حالا هرچقدر ما بگیم این‌حمبه بیولوژیکی هستش یه عده باور نمیکنن .... این ...

تشنج😩

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
دو دز واکسن رو‌زدن ،و‌اینکه حالا هرچقدر ما بگیم این‌حمبه بیولوژیکی هستش یه عده باور نمیکنن .... این ...

برای چی باید این کارو با ایرانی ها بکنن؟ مگه ما چی هستیم !؟

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706