2733
2734
عنوان

‌از معده درد دارم میمیرم

272 بازدید | 38 پست

هفته ۱۱ بارداری هستم همش معده درد دارم اونم شدید .سوزش معده شدییید دارم .ضعف میکنم به حدی که به حالت غش میرسم بعد غذا میخورم حالم خرابتر میشه .موندم چکار کنم

دکتر دهرو نداد؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

زخم معده چیزی نگرفتع باشی

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی ویار معده درد داری 

منم اینطور بودم انواع دارو رو دکتر بهم داد فایده نداشت فقط امپرازول خوب بود صبح ناشتا یه دونه ی

یه هفته مونده بود سه ماهم تموم بشه یکم بهتر شد تو ۴ ماه دیگه خوب بودم که قرص رو قطع کردم ولی خودم رعایت غذایی میکردم 

الهی منم معده درد منو کشت  اول بارداری الان باز کمتر شده اما خوب نه رفتم دکتر گوارش اس امپروزل  داد  با  شربت ادی ژل  

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
داده .بی فایدست

راستشو بگم باید صبر کنی

منم همینطور بودم 

پنتا میخوردم بیفایده بود

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738

عزیزم شما بارداری زیاد نمیتونی چیزی استفاده کنی روغن زیتون بخور اکر میتونی یه قاشق بعد یا قبل از غذا بخور یا بریز رو سالاد یا غذا باعث میشه اسید معده بیاد پایین

🙏🙏اللهم صل علی محمد وال محمد 🙏🤚🤚🤚🤚❤خدا جونم زندگیمو به تو سپردم بهترینهارو سر راهم قرا بده ❤

منم از هفته ی ۶بارداری تا الان که هفته ۱۰ بارداریم معده درد دارم ولی اوایلش خیلی شدید تر بود من حالت تهوع شدیدم دارم ولی الان یه کم بهتر شدم ،هردکتریم بری میگه طبیعیه😭😭

2706