2737
2739

سلام عزیزم. ببخشید من پستتون و توی تاپیک ام اس دیدم.میشه لطفاً من و راهنمایی کنید🙏🙏🙏

از هفته پیش من دید چشم سمت راستم کم شده. یعنی حس می کنم سفید می بینم .بعضی وقتا لرزش دست دارم. دکتر واسم ام آر آی مغز و گردن نوشته. به نظرتون ممکنه ام اس باشه .و اینکه شما الان درمان شدید ؟

سلام عزیزم. ببخشید من پستتون و توی تاپیک ام اس دیدم.میشه لطفاً من و راهنمایی کنید🙏🙏🙏 از هفته پیش ...

ببین عزیزم اگه دنبال این ام ار ای و ... بری احتمالش هست بهت بگن ام اس داری . ماجرا بسیار طولانی و پیچیدست. خداوند به من لطف کرد و دکتری به من معرفی شد بنام دکتر شیخ الاسلام. ایشون یک تنه دارن مبارزه میکنن تا به کسانی که بهشون میگن ام اس دارید بفهمونن که این مریضی اصلا مهم نیست و قدم اول اینه که هییییییچ دارویی مبنی بر داشتن ام اس استفاده نشه. من پنج سال پیش با تاری چشم راستم بعد ام ار ای و ... بهم گفتم ام اس داری و باید داروهای تزریقی و ... مصرف کنی.اما بعد از رفتن پیش این دکتر بهم با قطعیت گفت دارو مصرف نکنم و فقط یکم ویتامین و... داد. الحمدلله تا الان هیچ پیشرفتی تو بیماری نداشتم. البته چشمم همچنان تار هست ولی اصلا بدتر نشده.دکتر شبخ الاسلام میگه داروهایی که برای ام اس تجویز میشه موجب فلجی و... میشه و اگه کسی مصرفشون نکنه هیچ مشکلی براش پیش نمیاد. ببخشید طولانی شد.اگه سوالی داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم اگه دنبال این ام ار ای و ... بری احتمالش هست بهت بگن ام اس داری . ماجرا بسیار طولانی و پی ...

ممنونم که جوابم و دادید 

من چند روز پیش ام آر آی دادم و دکترم گفت که ام اس نداری . ولی به خاطر تاری دید باید داروی تقویت عصب بخوری و این دارو رو به ام اسی ها هم میدم تا عصبشون تقویت بشه. حالا من نمی دونم بگیرم دارو رو یا نه

2731
سلام عزیزم. ببخشید من پستتون و توی تاپیک ام اس دیدم.میشه لطفاً من و راهنمایی کنید🙏🙏🙏 از هفته پیش ...

سلام عزیزم 

منم این مشکل رو دارم 

به شمام گفته بودن. التهاب عصب چشم دارید؟

چه ویتامین هایی تجویز کردن؟

اصلا نگفتن ام اس خدایی نکرده؟

پس چرا این قدر منو اذیت کردن

من پنج روز رفتم به خاطر چشمم بیمارستان کورتون زدم 

سلام عزیزم  منم این مشکل رو دارم  به شمام گفته بودن. التهاب عصب چشم دارید؟ چه ویتامین ه ...

سلام عزیزم. من چشم راستم دیدم طوریه که انگار همه چی و تو مه می بینم یعنی سفید می بینم . دکتر گفت احتمالا التهاب عصب چشم داری قرص دالفیرا برام نوشت گفت تا وقتی که استفاده کنی دیدت خوبه اگه نخوری دوباره برمیگرده. دیگه من به خاطر همین نگرفتم .ویتامین هم برام ننوشت. ام آر آی هم دادم گفت خدا رو شکر ام اس و .... هم نیست. الان دارم داروی طب سنتی استفاده می کنم.و اینکه سرخ کردنی بخورم چشمم بدتر میشه. . شما دیدتون مثل منه؟ کورتون استفاده کردید چشمتون خوب شد؟

سلام عزیزم. من چشم راستم دیدم طوریه که انگار همه چی و تو مه می بینم یعنی سفید می بینم . دکتر گفت احت ...

من همه چیز رو اوایلش کمرنگ تر می دیدم 

بعدش دیگه اصلا یک دایره سفید جلوی چشمم بود هیچی نمی دیدم 

در مرکز بینایی دیدم صفر بود

فقط کناره ها رو می دیدم 

چون یک مه سفید گنده اون وسط بود

یکی دو هفته که گذشت باز بهتر شد و کم کم بینایی ایم داشت بر می گشت 

من پنج روز تو بیمارستان کورتون گرفتم 

روزی یک گرم

ولی هنوز به صورت کامل چشمم برنگشته 

همه چیز هنوز کمرنگه 

به شما نگفتن پلاک دارید و این حرفا؟

بعد اخه به منم داروی ام اس دادن وای هنوز نرفتم بزنم 

به من گفتن باید سینووکس بزنی 

من کورتون ها رو که زدم عوارض خیلیییی بدی دامن گیرم شد

دیگخ نرفتم سمت خود دارو 

بی خوابی های ‌وحشتناک گرفتم بعد از کورتون

دارفیرام فکز کنم داروی ام اسه

بعد شما کجا رفتی طب سنتی؟

اونا هم گفتن دار‌ ها رو مصرف مکنین؟

میشه بگید چیا براتون تجویز کردن

2738
سلام عزیزم. من چشم راستم دیدم طوریه که انگار همه چی و تو مه می بینم یعنی سفید می بینم . دکتر گفت احت ...

ولی برای التهاب یا ورم عضب چشم تقریبا همه پالس کورتون تجویز می کنن 

هر که قدر زودتر بزنی 

روژتز چشمت بر می گرده 

ون چثن خودرم به تعطیلات عید با فاصله ی دو ماه بعد تونشتم کورتون بزنم 

چندین ماه بعد کورتون میگن کم کم چشمت بر میگیرده ان شا الله

الان شما چشمتون برگشته؟ با همین درمان طب سنتی

ببین عزیزم اگه دنبال این ام ار ای و ... بری احتمالش هست بهت بگن ام اس داری . ماجرا بسیار طولانی و پی ...

سلام عزیزم تو یه تاپیک افزایش قد نظرتونو خوندم اونجا قفل بود ناچارا اینجا میپرسم در مورد قرص دکتر روازاده ظاهرا گفتین بعد از بلوغ جواب میده یه خاممی هم تو به تاپیک گفت تا سی و پنج جواب میده شما گرفتین ؟ من شهرستانم از کجا بخرم؟  

لطفا برای داداشم یه فاتحه یا صلوات بفرستین 
سلام عزیزم تو یه تاپیک افزایش قد نظرتونو خوندم اونجا قفل بود ناچارا اینجا میپرسم در مورد قرص دکتر رو ...

نه من مصرف نکردم چون دیگه از سنم گذشته.فقط یه بنده خدایی که فکر کنم زیر بیست سال بود مصرف کرده بود و میگفت چند سانت قد کشیده. خریدش اینترنتی اسم سایتش یادم رفته سرچ کنید تو گوگل

سلام عزیزم. نه برنگشته .شما بهتر شدین؟

سلام 

شما دارو هارو خوردین؟

برای من تزریقی نوشته بود 

چشمم کامل برنگشته هنووووزم الان ۳ ماهی میشه کورتون زدم 

رنگ ها و کزئیات رو خوب نمی بینم ولی بیناییم بهتر شده خداروصدهزار مرتبه شکر

2706