2737
2734

مثلا برای ۴ نفر 

اگه میشه لطف کتید دقیق بگید که مثلا چقد نمک بریزم چقد ادویه و...

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرآشپز پاپیون نصب کنین دستور همه چی داره و تعداد بدین دستور مقدار مختص تعداد میده بهتون

خیلی ممنون گلم

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
2731

قیمه درست کن بجای سیب زمینی و بادمجون یه ربع اخرش بامیه تفت داده بریز. موقع پیاز داع دوحبه سیر هم باهاش تفت بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

من برای 3 نفر حدود دویست و پنجاه گرم گوشت میزنم یه پیاز متوسط خرد میکنم تفت میدم با دو حبه سیر بعد گوشتو میزنم وتفت میدم بعد ادویه نصف قاشق چای خوری فلفل سیاه یه قاشق چای خوری زردچوبه نصف کاری یه ذره هم دارچین و فلفل قرمز بعد یه قاشق کم رب میزنم خوب تفت خورد پوره دوسه تا گوجه آب میریزم گوشت که نیم پز شد بامیه سرخ شده میزنم حدودا نفری ده تا بامیه.ویه استکان تمبر هندی آب شده ومیزارم جابیوفته باید کم آب باشه نمک هم خودت بچش اندازه اش رو

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2738
👍  اما با لوبیا خوشمزه تر میشه

بامیه تو خوراک لوبیا؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بامیه تو خورشت لوبیا .. با خیلی خوب میشه .. حتماً امتحان کن .. لوبیای چیتی 

چه جالب حتما مرسی