2703
2553

چاره چیه چه کنیم امروز دندان پزشکم گفت علت بوی دهانت سنگ لوزه و زبان پرز دار توعه

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن

زبونتو همیشه مسواک بزن

turk girl ملوسک نانازم شناختین که❤؟! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای یکسان بودن حقوق زن و مرد است. 👫 فیتنس کار بودم که الان بخاطر پسرکوچولوم ورزش و عشقم هولاهوپ رو گذاشتم کنار ولی شما همچنان ادامه بدید اکی🎉🤸‍♀️؟! جدید نیستم سه ساله اینجام چهاربتر تعلیق شدم🤭💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مگه زبون هم مو داره🤢🤢😱🤕

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
زبونتو همیشه مسواک بزن

مسواک زبان شور خرید قیمت نود تومن چرا اینقدر گرون یعنی مسواک بزنم خوب میشه

اگه با نظرم مخالفی تمایلی به شنیدن حرفت ندارم مخالفت برا خودت تو دلت نگه دار مخالفی ریپ نزن
سنگ لوزه هات کوچیکه ؟

نمی دونم که خودش نگاه کرد گفت داره دهانشویه نوشت گفت خوب میشه ولی مشکل موندن غذا پشت لوزه ام دائمیه از بچگی تا حالا منم دهانشویه نخریدم که گفتم برم دکتر حلق ببینم نظر قطعی چیه که امروز پیدا نشد فردا برم ببینم

2714
اره زبون من 

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️