2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من اصلا نمیدونم چه جوری میری زیر دست مادر شوهر مگه خونه جدا نمیگیرین مادر شوهر چکار میتونه بکنه اصل شوهره باهات خوب باشه اونا اگر خرفم بزنن نباید بعشون اهمیت بدی 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
من اصلا نمیدونم چه جوری میری زیر دست مادر شوهر مگه خونه جدا نمیگیرین مادر شوهر چکار میتونه بکنه اصل ...

فعلا که نامزدم به حرف اوناست... انگار نه انگار ما دو تا قول و قرارهایی گذاشتیم 

چی بگم. با هر تفسیری جز اون کس دیگه نمیبینم، به چشمم نمیاد 

خب ببین اول همه ازدواج ها همینه مادر و پدرا دخالت دارن تو خرید و عروسی و خرج و مخارج ولی بعدش دیگه رفتین سر زندگی درست میشه 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
اوهوم 😢کلا ترسو ولی میدونم میخوادم و میخوامش...

ناراحت نشو رک میگم...یه قرون نمی‌ارزه...حرف حرف ننشه...فردا پس فردا نمیتونی یه تصمیم برا زندگیت بگیری..باید از گیت مادرشوهر عبور کنی...اینجور موردا اصلا برا ازدواج خوب نیستن...نگو آی دوستم داره و فلان پیدا میشه ادمی که بیشتر از اون دوست داشته باشه

خب ببین اول همه ازدواج ها همینه مادر و پدرا دخالت دارن تو خرید و عروسی و خرج و مخارج ولی بعدش دیگه ر ...

میگن گربه در حجله می‌کشند، فعلا طرفی که من دوستش دارم، مامانش داره از دوست داشتنم سو استفاده میکنه.... البته ما حالا حالا ها نمیریم زیر يه سقف ولی کلا مادرش میترسونم با اینکه خودش میگه من از بابام خوشم نمیاد 😔

2706