2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این آقایون چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 99 بازدید | 19 پست
خواهر سرزنشم نکن ، همیشه تو ذهنم این مردهایی که تیپ کارمندی دارن ، فک میکنم خوبن و اونایی که خالکوبی ...

هوم خوب طوری نیس یکم رو این قضیه فک کنی حل میشه

بامن بحث نکنیدددد ،بخدا فقط شماره شوهر عمم مونده ک باهاش ثبت نام نکردم🤒
هوم خوب طوری نیس یکم رو این قضیه فک کنی حل میشه

تصمیم گرفتم روند آشنای با طرف رو جلو ببرم ببینم چجوریه شخصیتش 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر سرزنشم نکن ، همیشه تو ذهنم این مردهایی که تیپ کارمندی دارن ، فک میکنم خوبن و اونایی که خالکوبی ...

سرزنش کردن داره دیگه فردا روزی به خاطر تیپ طرف گول بخوری بعد ببینی چه عوضیه خوبه یا الان بخوابونم دهنت 😂

فقط 13 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731
سرزنش کردن داره دیگه فردا روزی به خاطر تیپ طرف گول بخوری بعد ببینی چه عوضیه خوبه یا الان بخوابونم ده ...

😂😂😂

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی