2726

مثلا من یادمه دانشجو که بودم یه بار بین دوتا از کلاسام یک ساعت و نیم فاصله بود رفتم پاساژ گردی از یه لوازم آرایش فروشی یه پنکک خفن خریدم 48 هزار تومن 

سه کاره بود هم ضدآفتاب داشت با spf50 هم اگه با پد نم دار استفاده میکردی مثل کرم پودر میشد و فول کاور میکرد پوست رو با پد خشکم کار همون پنکک رو میکرد

آقا ما اینو خریدیم اوردیم سرکلاس دوستام همش میگفتن شغل بابات چیه؟ خیلی پولدارید؟     اینقدر پنکک من مثل توپ صدا کرد که استاد ریاضیمون که خانوم بود اومد یکاره گفت ببینم پنککتو آخرشم گفت تو تنهایی رفتی خرید فروشندهه  دیده کم سن و دانشجویی سرت کلاه گذاشته وگرنه پنکک هرچقدرم خفن باشه 58تومن نیست  

اینا مال زمانیه که دلار 1600 تومن بود مثلا ریمل دوسر اورال که خیلی لاکچری بود 80هزار تومن بود و فقط مختص عروس بود تو آرایشگاها

یه بارم خیلی خیلی بچه بودم 6 7 ساله با دوستام که تو یه ساختمون زندگی میکردیم رفتیم مغازه خوراکی بخریم بعد دوستم یه هزاری اورده بود با خودش

فروشندهه تا هزاری رو دست دوستم دید زنگ زد به باباش گفت بچتون هزاری اورده مغازه من در جریانید ؟ مال خودتونه؟  

شما هم بگید اگه یادتونه

درضمن من 24 سالمه و این خاطرات خیلی مال قبل نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم ی پنکک گرفتم  ۷ سال پیش هم شاین داشت هم مات کننده و اگه با آب میزدی مثل کرم پودر میشد ضد افتابم داشت یکم

۵۰ تومن خریدمش زن داداشام هر دفعه میومدن زود میرفتن سر کشوم میگفتن از برا تو بزنیم😂 اصلا نیست دیگه از اون پنکک

یادمه خونه ویلایی بزرگ و دلباز بابامو به قیمت ۷ میلیون فروختیم تازه طرف زنگ میزد همش که گرونه توروخ ...

ما یه واحد آپارتمان 95 متری خریدیم 28 میلیون

بعد دو سه سال شد 36 میلیون 

من فکر میکردم دیگه پرنسسم   

منبعد چند سال ایران اومدم بعد یه جا رفتم ازین سنجاق سینه کوچیکا دیدم پر از نگین بعد پرسیدم گفت دو نه ای پنجاه تومن ..فکر کردم پنجاه تومن تک تومنی خخخخ ده تا جدا کردم بعد موقعی که پولشو دادم گفت پنجاه هزارررر تومن!!گفتم چی واسه همین یه ذره؟نمیخوام اصلآ

یگ دعوایی شد که نگو چرا وقتمو گرفتی از عهد بوق اومدی تو ؟چند تا فحش بد هم داد پیر خرفت

واقعآ اونموقع که من بودم پنجاه تک تومنی بیشتر نبودنا😂😂😂😂

ارزون ترین چیزی که یادمه لواشک 5 تومنی و پفک از این کوچیکا 10تومنی بود😅 و گرونترین خوراکیمون بستنی سالار 300 تومنی

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 

شماها یادتون نمیاد من ی زمانی با 800تومن از سعادت اباد تا پاسداران میرفتم 

کرایه اژانس سه هزار تومن بود 

پسته کیلویی 20تومن بود  نوبرانش کیلو 7

ی سرویس طلا داشتم ب چ سنگینی و خوشگلی 500تومن

یادش بخر دوران دانشجویی دوستامو پیتزا مهمون کردم. سه تا پیتزا با نوشابه شد ده هزار تومان. سال ۸۴

ساندویچ هایدا میخریدیم هزار تومن

سوسی بندری سلف دانشگاه پونصد تومن

هی هی هی

.به نام خدای رنگین‌ کیان .کاش بد نشود آخر این قصه ی بد . ایران همیشه عزادار.ایران همیشه گریان.ایران همیشه غمگین.
2706