2726
عنوان

شوهرم همش میگه دستم تنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 45 پست

شاید پس انداز می‌کنه 

ما هم حقوقشو پس انداز میکنیم یعنی اصلا فکر میکنیم نیست 

فقط اضافه کاریشو خرج میکنیم 

شده آخر ماه کم آوردیم ولی دست به پس انداز نزدیم

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=207293092]اینا که پول ندارن بدون مسئولیتن چرا ازدواج میکنن دقیقا یه نفر دیگرم بدبخت میکنن😑😑 ...

خب بالاخره قبل ازدواجش باید بفهمه با این حقوق میتونه زن و زندگی راه ببره یانه 

چه ربطی به شب و روز کار کردنش داره 

نه بابا پس انداز نداره چرا این خرج خانواده میکنه

اگه خرج خانواده اش می کنه مسئولیت پذیره بعد از عروسی کم تو زندگیت نمی ذاره عزیزم محبت کن که بهش خیلی زیاد معجزه می کنه خودت رو تو دلش جا کن حتی بگو بیا بریم برای مامانت کادو بگیریم سورپرایز بشه وقتی بفهمه خانواده اش ارزش قائل میشی چیزی ازت مخفی نمی کنه عزیزم

2728
فک کنم گزینه دومه

شوهر منم عقد بود خرج خانوادش میکرد 

میگفتم تو الان باید جمع کنی کلی خرج داریم 

می‌گفت نمیتونم داداش مجردم پول نمیدن خونه منم ندم پس مامانم چی 

عذاب وجدان میگیرم😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
اگه خرج خانواده اش می کنه مسئولیت پذیره بعد از عروسی کم تو زندگیت نمی ذاره عزیزم محبت کن که بهش خیلی ...

اره شوهر من که همین شده دقیقا

عقد بودیم همش خرج خانوادش میکرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب اول باید خرجه منو بده بعد خانوادش

خب سر خونه زندگی تونین مگه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706