2410
2553
عنوان

شوهرم همش میگه دستم تنگه

619 بازدید | 45 پست

ما یکماه عقد کردیم شوهرم شبو روز کار میکنه

از 15 سالگیم کار میکنه 

ولی یه قرون نداره نمیدونم خرج خانوادش میکنه...

نمیدونم چه غلطی میکنه منم که خونه ی بابامم

پس چیکارمیکنه 

اعتیاد نداره؟

اگه نداره میده ب خونوادش پس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

[QUOTE=207293092]اینا که پول ندارن بدون مسئولیتن چرا ازدواج میکنن دقیقا یه نفر دیگرم بدبخت میکنن😑😑😑😑😑[/QUOTE

استارتر نوشته شب و روز کار میکنه کجاس بی مسئولیته .حالا یاشاید حقوقش کمه یا دروغ میگه 

2706