2137
2106
عنوان

شوهرم همش میگه دستم تنگه

298 بازدید | 45 پست

ما یکماه عقد کردیم شوهرم شبو روز کار میکنه

از 15 سالگیم کار میکنه 

ولی یه قرون نداره نمیدونم خرج خانوادش میکنه...

نمیدونم چه غلطی میکنه منم که خونه ی بابامم

پس چیکارمیکنه 

اعتیاد نداره؟

اگه نداره میده ب خونوادش پس

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2149
2050

[QUOTE=207293092]اینا که پول ندارن بدون مسئولیتن چرا ازدواج میکنن دقیقا یه نفر دیگرم بدبخت میکنن😑😑😑😑😑[/QUOTE

استارتر نوشته شب و روز کار میکنه کجاس بی مسئولیته .حالا یاشاید حقوقش کمه یا دروغ میگه 

2143

شاید پس انداز می‌کنه 

ما هم حقوقشو پس انداز میکنیم یعنی اصلا فکر میکنیم نیست 

فقط اضافه کاریشو خرج میکنیم 

شده آخر ماه کم آوردیم ولی دست به پس انداز نزدیم

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
[QUOTE=207293092]اینا که پول ندارن بدون مسئولیتن چرا ازدواج میکنن دقیقا یه نفر دیگرم بدبخت میکنن😑😑 ...

خب بالاخره قبل ازدواجش باید بفهمه با این حقوق میتونه زن و زندگی راه ببره یانه 

چه ربطی به شب و روز کار کردنش داره 

نه بابا پس انداز نداره چرا این خرج خانواده میکنه

اگه خرج خانواده اش می کنه مسئولیت پذیره بعد از عروسی کم تو زندگیت نمی ذاره عزیزم محبت کن که بهش خیلی زیاد معجزه می کنه خودت رو تو دلش جا کن حتی بگو بیا بریم برای مامانت کادو بگیریم سورپرایز بشه وقتی بفهمه خانواده اش ارزش قائل میشی چیزی ازت مخفی نمی کنه عزیزم

1718