2737
2734
عنوان

خودش انکارکرد اما من مطمئنم که داشت میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 32 پست

والا زشت نباشه ها ولی اونقد بعضی از این شاخا لباسا خوسکل میپوشت منم که دخترم دلم میخاد برم ببینمشون😄تازه یع مدت رو جورجینا فوکوس داشتم همش میرفتم عکساشونگا میکزدم😂😂و. اه میکشیدم

حساسی خیلی طبیعیه نگاه میکنن مردا

ازچشم بد افتاده

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا زشت نباشه ها ولی اونقد بعضی از این شاخا لباسا خوسکل میپوشت منم که دخترم دلم میخاد برم ببینمشون ...

😐😐😐

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2731
بقول خانم جلسه ای توهم همشتو خونه لباسای باز و خفن بپوش چی میشه مگه 😄خودتم حست خوب میشه . 

میپوشم همیشه اصلا به این چیزا ربط نداره

انکار که میکنه ناراحتم کرد کاش انکار نمیکرد جلو چشمم هزارتا قسم دروغ خورد بهش اعتماد نمیتونم بکنم

😐بشین قشنگ باهاش حرف بزن روشنش کن بگو یا هردو باید اینستا داشته باشیم یا هیچ کدوم (البته اصلا نداشت ...

همه این راه هاو حرفا رو رفتم فایده نداره

😐بشین قشنگ باهاش حرف بزن روشنش کن بگو یا هردو باید اینستا داشته باشیم یا هیچ کدوم (البته اصلا نداشت ...

بیشتر قسم های دروغی که جون من و همه رو خورد ناراحتم کرده کاش انکار نمیکرد پای کارش وامیستاد

2738

بازخوبه تو میدونی‌چیا میبینه شوهرمن‌صب تاشب تواینستاس میگه من‌اصن‌اینستا نمیرم‌همینجوری نصب کردم!منم‌نمیزاره برم‌ک‌مبادا فالوش کنم‌پستاشو استوریاشو فالوراشو ببینم😏تازه منکرپستاشم میشه میگه اصن‌پست ندارم‌درحالی ک ۱۱تاپست داره😐من قایمکی‌پیجشو پیداکردم

بازخوبه تو میدونی‌چیا میبینه شوهرمن‌صب تاشب تواینستاس میگه من‌اصن‌اینستا نمیرم‌همینجوری نصب کردم!منم ...

امان ازشون

امان

من تا حالا چیزی وازم قایم نکرده اینم اولین باربود میدیدم

من‌تازگیا دارم‌میشناسمش ....خیلی چیزارو ازم‌قایم‌کرده

اخ میدونم دلت چه حالیه من ازدیشب انگار بهم وزنه اویزونه

من چرا اینام برام مهم نیس؟وقتی میام نی نی سایت خیلیا میگن شوهرم فیلم س ک س  میبینه یا تو اینستا دخترهای عملی یا باز رو نگاه میکنه 

من یه جوریم اصلا برام مهم نیس اینجور چیزا 

❤️هر چی آرزوی خوبه مال تو❤️
2706