2157
2106
عنوان

اصلأ خوش بین نیستم 😐

68 بازدید | 11 پست

راستش جدیدا با آقایی قرار آشنایی دارم ، تتو روی بدن داره ، سه جا . 

قبلاً سرناموس دعواش شده بود و کتک کاری کردن . یکبار .‌

یکبار هم خودکشی کرده ، رگشو زده . 

ولی تا به الان حرفی خلاف عرف نزده . اعصابش ریلکس هزار ماشاءالله و مهربونه و شغلش خوبه . 

به نظرتون با فرهنگ باشم و از روی ظاهر قضاوت نکنم ؟ 😂😂

یا ولش کنم :/

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
من خودم به شخصه از آدمای غیرتی بیشتر خوشم میاد.‌‌کتک کاری کنه سر دوست داشتن بیشتر ازش خوشم میاد

غیرتی هست ولی نه از اینا که بگه حجابت رعایت کن ، ولی اگه کسی مزاحم بشه برا ناموسش یا باعث رنجش و ناراحتیشون بشه . خوشش نمیاد

تنها با شاد بودن هست که میشه از زمانه بی رحم و دشمن هات انتقام بگیری ؛ شاد بودن دلیل خاصی نمی‌خواد 🤍🌙
غیرتی هست ولی نه از اینا که بگه حجابت رعایت کن ، ولی اگه کسی مزاحم بشه برا ناموسش یا باعث رنجش و نار ...

من که دوس دارم اینجوری....‌پسر هویج به چه درد میخوره؟؟؟؟ حااالم ازین پسرای بی بخار بدم میاد

2050
من که دوس دارم اینجوری....‌پسر هویج به چه درد میخوره؟؟؟؟ حااالم ازین پسرای بی بخار بدم میاد

😂😂😂🤭