1874
2106
عنوان

چرا ادمای بد نمیمیرن؟

260 بازدید | 40 پست

من فک میکنم خیلی ادمه بدیم دوست دارم بمیرم

چرا نمیمیرم

مرگ خیلی خوبه دوست دارم برم اخه کاری ندارم اینجا برای انجام ندارم ایخدا منو ببر دیگه

ناشکری نکن

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم:)))))اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد😐🤞

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مگه بدا میمیرن 😐😐

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2149

مورد میبینم تو سن 75 سالگی هر روز بهترم داره میشه 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2050

حالا نکه ما ها آپلو هوا میکنیم مگ هر کی کار واس انجام نداره باس بمیره خب نمیشع دو دقه بیکار بشینیم ی گوشه نون و ماستمونو بخوریم🙁🤪😕

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال ۲۰۲۱ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 خواهرم، عزیزم ،من دانشجوی دکترای روانشناسی ام وقتی یه چیزی تو فیلد روانشناسی میگم لابد ی چیزی میدونم ک میگم هی سعی نکن اطلاعات ناقص یا غلطت  در زمینه روانشناسی رو ب زور پیچ گوشتی تو مخم کنی باشه؟😅  اگه من متوجه بشم ک حرف شما درسته مطمعن باش برات کامنت تشکر میذارم  چون تو یه چیزی ب من یاد دادی و یکی از معلم های زندگیم شدی باشه؟ مرسی اه😅                                   
2143

همه میمیرن 'هم آدمای بد هم آدمای خوب

شماهم به جای اینکه منتظر مرگ بشینی برای زندگیت تلاش کن

بهت قول میدم صدسال دیگه حتی کسی یادش نمیاد ما وجود داشتیم یه روزی

پس عجله نکن هممون میمیریم همونطور که آدمای قبل از ما مردن

از آن روزی که نخست وزیر خودباخته پهلوی گفت:"ما در این کشور عرضه ساخت یک آفتابه را هم نداریم" رسیدیم به امروزی که جوانان این مملکت در اوج تحریمها،واکسن کرونا ساختند و رهبری در نوبت خود واکسن خارجی دریافت نکردند تا واکسن تولید ملی دریافت کنند و به دنیا ثابت کنند ایرانی میتواند...🇮🇷🇮🇷🇮🇷 اگر از قاتلها دفاع میکنی به انسان بودنت شک کن...دیاکو رسولزاده توی اعترافاتش میگه:بعد از انفجار بمب رسیدم بالای جنازه دختر بچه غرق در خون،دستمو مالیدم به خون و بعد روی زبونم گذاشتم!!!این خون آشام ها در انفجار مهاباد،۱۲ زن و بچه بیگناه را تکه تکه کردند و مشخص نیست در آبان ۹۸ چند بی گناه را کشتند...حالا با لشگر سلبریتی های بیسواد،جای شهید  و جلاد  را برای ساده لوحان عوض میکنند، و کمپین اعدام نکنید و مجازات نکنید و بخشش راه می اندازند..."شریک قتل نباشیم"✅جالبه بدونید همین کیوان امام که به تجاوز۳۰۰ تا دختر توی ده سال اعتراف کرده،از صاحبان همون تفکری بوده که میگه آقا من مریض جنسی نیستم که با بیرون بودن موی کسی منقلب بشم،بذارید هر کسی هرجوری دوست داره لباس بپوشه😐لعنت بهت کیوان حالا فهمیدیم واسه چی میگفتی😂
ادمای بد نمیمیرن؟ زنده ان تا ابد؟ تاچن سال نمیمیرن؟ بابا میمیرن بدا هم میمیرن 

میمیرن ولی عمرشون طولانیه معمولا   اونایی ک ادم خوبن زود میمیرن

دعاکردم که تنهامال من شی توتعبیرقشنگ فال من شی.. اگر بازم دلت بادیگرونه چشات دنبال ازما بهترونه بذار بایاد تو دلخوش بمونم فقط خاطره هات بامن بمونه....
1718