2703
2553
عنوان

احساس میکنم همسرم دچار توهم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 31 پست

منم فکر میکنم یه قسمتیش بخاطر حساسیت و توجه زیاد به مسائله 

که خودتونو زیاد درگیرش میکنین و باعث  این چیزا میشه

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شرایط سختیه من خیلی نمیتونم راهنمایی کنم اما اگه میتونین برنامه پاسخگو رو نصب کنین در  قسمت مشا ...

دعا کنین برام.اگه واقعا در تمام جوانب خدارو درنظر بگیریم از توهم نجات پیدا میکنیم.من با کمک خدا خیلی افکار منفیمو ول میکنم و رها میشم.مثلا بدبینی نسبت به خانواده همسر.حتی درمورد اشتباهشونم ناراحت نمیشم و دایم از خدا میخوام که شخصیتم بهتر شه ولی وقتی ادم ایمان بخدا فقط در حد اینکه خدایی هست باشه و به دستوالعملها عمل نکنه به توهمات دچار میشه.توهم فقط خیال نیس.توهم یکی پوله‌.برا یکی شهوته و خیانت به همسر.مال یکی وسواس تمیزیه و غیره

دعا کنین برام.اگه واقعا در تمام جوانب خدارو درنظر بگیریم از توهم نجات پیدا میکنیم.من با کمک خدا خیلی ...

حتما عزیزم ان شاءالله مشکلتون هر چه زودتر حل بشه و ایمان همه ماها قوی بشه🌹❤

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
2720

ببین بحث سیاسی نکن  چه فایده داره

که باعث دعواتون بشه. در مورد مذهب  هم شما راه خودت رو برو. اونم رو هم بگو دیگران ز ندگی خودشون هست مذهبی نما یا هر چی .شما راه درست رو برو تحقیق کن

هر چه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو 
منم فکر میکنم یه قسمتیش بخاطر حساسیت و توجه زیاد به مسائله  که خودتونو زیاد درگیرش میکنین و با ...

اره عزیز.اینم هس.و علتشم باز خودشه.من میبینم که افکارش چه اثراتی رفته رفته میزاره.اولینش که نماز کلا تعطیل.حساسیتم واقعا زیاد شده‌.ازین میترسم یه مدت دیگه بگه موهاتو بزار بیرون‌.و یا جوری بپوش که من دوس دارم... ادما ثابت نمیمونن.یا تنزل میکنن و یا رشد... 

اره عزیز.اینم هس.و علتشم باز خودشه.من میبینم که افکارش چه اثراتی رفته رفته میزاره.اولینش که نماز کلا ...

بله متاسفانه احتمالش هست پیشگیری نشه نفوذ شیطان روز به روز بیشتر شه امیدوارم زودتر به خودشون بیان و راه درست رو برن 

یه مدت بحث نکن باهاش ،دلم میخواست یه پست بزارم اماقول دادم تومسایل سیاسی ومذهبی  پست نذارم 

بعددوهفته تعلیق برگشتم قول دادم بعضی تایپکانظرندم بشینم یه گوشه میوه بخورم شماهم لطف کنید بچه خوب باشید
2714
ببین بحث سیاسی نکن  چه فایده داره که باعث دعواتون بشه. در مورد مذهب  هم شما راه خودت رو ب ...

من راه خودمو میرم.حتی ازدواجم باعث شد که اطلاعاتم ایمانم و کیفیت عبادت و ارتباطم باخدا بهتر شه.چون اشتباهات همسرمو میدیدم.دوسال پیش نگرانیم این بود چرا گاهی عمدا نمازو قضا میکنه‌.الان میبینم کلا گذاشته کنار‌.براهمین نگرانم چون شخصیت ادم ثبات نداره.من حتی اخلاقمم بهتر کردم و باهاش خوبم باز.ببینین من برام جدا مهم نیس اعتقادات و نماز دیگران.متحجر نیستم. ولی نماز همسرم مهم بود برام.و حس منفی م اینه که چرا وقتی میدونست من اهل نماز و معنویاتم منو گرفت.میدونم علتش علاقه و دوس داشتنه ولی سخته دو تا تفکرو عقیده متفاوت باهم زندگی کنن.بااینکه خیلی بهم میایم از لحاظ ظاهری و حتی گفتم سلیقه. 

بحث سیاسی یه چیز دوطرفه‌ست تو جلوی خودتو بگیر و بحث نکن اگه آدم معتقد و اهل نمازی هستی، این چیزی ک ...

تو درست میگی.منم رفته رفته کم کردم و الان وقتی چیزی میگه سعی میکنم نشنوم و چیزی نگم.ولی یجایی که ببینم عقیده ش جوریه که ممکنه به یکی ضربه بزنه نمیتونم سکوت کنم و اغلب اونجاها بحث میشه‌.مثلا اونروز میگفت اونایی که تو محل کار نماز میخونن پیش بقیه داشته با دوستاش مسخره میکرده،فلانیا ریاکارن و فلان.من چطوری سکوت کنم اخه اینجا؟

یه مدت بحث نکن باهاش ،دلم میخواست یه پست بزارم اماقول دادم تومسایل سیاسی ومذهبی  پست نذارم  ...

عزیزم گفتم.قبلا بله بحث بود ولی الان فقط اون جاهایی واکنش میدم که رفتارش اشتباه باشه.مثلا تمسخر نمازخونا در محل کار‌.بنظرت سکوت جایزه اینجا؟ تازه اونم بحث نیس.منطقی میگم نمیشه همه رو به یه چش دید.

وقتی تو خانواده مم دیدم این مسایل رو، مفهوم توهم رو با تموم وجودم درک کردم سالهاست.ما فک میکنیم ادما ظالمن و بی ادب و ... ولی واقعا یه عده غرق توهمن و رفتار بدشون ازونجا ناشی میشه 

باهاشون تا حالا حرف زدین؟که بگین قرار نیست ایمانمون رو بخاطر یه عده مذهبی نما از دست بدیم خصوصا الان ...

درمورد جمله اولت درمورد مذهبی نماها گفتم ولی متاسفانه اگه درمورد جمله دومت بگم گارد میگیره میگه غربال و این چیزا چیه دیگه اینارو یعده ادم الکی دراوردن تا مردمو کنترل کنن با دین.

من نمیگم من درست فکر میکنم.من حتی میشینم نظر همسرمو واقعا گوش میدم و تحقیق میکنم.حتی ازش چیزایی یاد ...

منظور شما از توهم چیه دقیقن؟

کسی که واقعن توهم می‌زنه اختلال سایکوتیک داره، باید دارو مصرف کنه

شما رو چه حسابی میگید همسرتون ممکنه دچار توهم بشه؟ چه ربطی به عقاید دینی و سیاسی داره؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706