2726
عنوان

احساس میکنم همسرم دچار توهم شده

347 بازدید | 31 پست

سر مشکلاتی که توی جامعه ی الانمون هست، همسرم بسیار فرد منتقدی شده، اخلاقش خیلی خوبه درکل. ولی رفته رفته دارم نگران میشم که نکنه در آینده دچار توهم شه.اونقد بدبین شده که به برخی همکاراشم بدبینه.همش میترسم نکنه یکاری کنه که ناحقی بشه در حق کسی.نمیشه که مطمئن بود در خوبی و بدی کسی‌.درمورد اونایی که ظاهر مذهبی دارن بدبین شده.تا دیروز نماز میخوند البته نه به جدیت من.اونم گذاشته کنار.جالبیه زندگیمون اینه جز بحث سیاسی ما جرو بحثی نداریم.حتی خیلی شبیه بهمه اخلاقا و سلایق و ... بجز اعتقادات سیاسی و مذهبیمون.من هرروز میل به نماز و خدا بیشتر میشه و اون برعکس.از اینده میترسم.سنم داره میره بالا و نمیدونم بچه بیارم یا نه.اهل اذیت کردن نیس.خودش لباساشو میشوره.قلبم ادمو نمیشکونه‌خوش قیافه و درکل خوش اخلاق و مودب.اما نمیدونم این چه دردیه که ما داریم.خودشم میگه نکنه مارو جادو کردن.هرازگاهی یه بحث سیاسی تلخ که سر اون دعوامون میشه.من نمیگم همه چیو میدونم.ولی درمورد یه چیزایی مطالعه دارم و در مورد صحتش مطمئنم وقتی ازونا میگم باز قبول نمیکنه

علت اینکه میترسم اینه که خواهر خودم هم بنوعی دچار توهم بوده سالها.و روی نظراتش بسیار پافشاری میکنه‌ حتی الان بعد از سالها.جوری که الان از حالت عادی درومده.و تازگی هم یکی از اقوام... حس میکنم مردم جن زده شدن واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی شوهرم یبار میگفت دو سه بار خواب یه جن و شیطونی دیده که سعی میکنه بزنه اینو زمین.حتی یادمه خیلی وقت پیش میگف یه جن زیبایی تو خواب دیده بود که براش میوه اورده بود و خودشو نمایش میداده برا این ولی این تو خواب میترسیده چون میدونسته جنه.و جن بهش میگفته با من ازدواج میکنی؟

2728

باهاشون تا حالا حرف زدین؟که بگین قرار نیست ایمانمون رو بخاطر یه عده مذهبی نما از دست بدیم خصوصا الان که دوره غربال شدن ادم هاست که سر ایمانشون میمونن یا نه

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
علت اینکه میترسم اینه که خواهر خودم هم بنوعی دچار توهم بوده سالها.و روی نظراتش بسیار پافشاری میکنه‌ ...

سلام

به نظرم چون مشکلات تو جامعه زیاد شده 

به علاوه دینداریه ادمای دیندار نه همه  الکی ومخلوطی از تحجر وخرافات شده

واین بیماری که ان شاالله هرچه زودتر تموم بشه 

باعث این مشکلات برای  مردم شده 

حتی شوهرم یبار میگفت دو سه بار خواب یه جن و شیطونی دیده که سعی میکنه بزنه اینو زمین.حتی یادمه خیلی و ...

هم خودتون هم همسرتون سوره ناس و فلق رو زیاد بخونین دعاهای وارد شده برای دفع جن و انس رو جستجو کنین بخونین 

دیدی که مرا هیچ کسی یاد‌نکرد!                                              جز غم!که هزاران آفرین بر غم باد!
باهاشون تا حالا حرف زدین؟که بگین قرار نیست ایمانمون رو بخاطر یه عده مذهبی نما از دست بدیم خصوصا الان ...

آره خیلی زیاد.خسته شدم دیگه.خودشم میدونه اینو که نباید مذهبی نماها معیار قضاوت شه ولی ... دنبال سفر خارجیو و ... منو خیلی دوس داره ها ولی من واقعا نمیتونم زندگی بدون معنویات داشته باشم 

سلام به نظرم چون مشکلات تو جامعه زیاد شده  به علاوه دینداریه ادمای دیندار نه همه  الکی و ...

خواهر خود من خیلی مذهبی بود.اهل دعا و قران و حجاب.الانم باحجابه نماز میخونه.ولی توهم داره.میگه منو میبینن.تحت تعقیبم و ... یا حتی یه مدت نماز نمیخوند میگفت منو میبینن نامحرم گناه داره نماز بخونم‌. جدا حضور شیاطین رو حس میکنم تو زندگی مردم.بسیار شدید شده.

عزیزم اگه در مورد سیاسته شاید شما اشتباه میکنی و همسرت درست فکر میکنه چرا میترسی؟ خواب خوابه هممون خ ...

من نمیگم من درست فکر میکنم.من حتی میشینم نظر همسرمو واقعا گوش میدم و تحقیق میکنم.حتی ازش چیزایی یاد گرفتم ولی این حجم از نفرتی که پیدا کرده به قشری که مذهبی ان طبیعی نیس عزیز.مخصوصا که من سالهاست که توی خانواده خودم درگیر مسئله توهم بودم و میدونم جرقه ش از یه فکر شردع میشه و بعدش خدا میدونه کجا میرسه.انشالله که خیره.اگه بخودش بیاد و تمام جوانب رو ببینه متوجه میشه که توهم میکنه قسمتیش رو

آره خیلی زیاد.خسته شدم دیگه.خودشم میدونه اینو که نباید مذهبی نماها معیار قضاوت شه ولی ... دنبال سفر ...

شرایط سختیه من خیلی نمیتونم راهنمایی کنم اما اگه میتونین برنامه پاسخگو رو نصب کنین در  قسمت مشاوره مشکلتون رو به کارشناس بگین شاید راه حلشون نتیجه بده

به نظرم شما خودتم روی مسائل پافشاری میکنی درست یا غلط چه فرقی میکنه چی رو میتونه عوض کنه بحث رو وقتی به جای حساس میرسه ترک کن با مدیریت بحث هیچ وقت به اینجا نمیرسه لازم نیست جمع بندی بشه 

2706