2733
2734
دوستای خوبم سلام دلم میخواد بهترین تحربه زندگیمو به شمام بگم ... ازتون خواهش میکنم اینثدر داروهای شیمیایی به بچه هاتون ندید . من پرم خییییلی مریض میشد با اینکه بسیار حساسم و وقت میزارم و تمام خوراکی ها از ربع گرفته تا کیک و خودم میپزم تا مواد نگهدارنده نداشته باشه .. بعد از عمل لوزش فقط با قطره بنفشه سرماخوردگیشو کنترل میکنم بله روغن گیاه بنفشه . معجزه سرماخوردگیه ...
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
یکم در موردش سرچ کنید سوال داشتید در خدمتم😚
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هر شب 1قطره تو هر سوراخ بینی اش میریزم هم اوناییکه آلرژی دارن راحتتر میخوابن هم بعد چند روز میبرمش حموم تخلیه بینی کاملا انجام میشه
2731
عطاری عزیزم ... بنفشه گیاهیه که طبعش خنکه معمولا کسی باهاش مشکل نداره ... همه بریزین تو بینیتون .... اصلا شب ردیف کش بخوابین همه بریزین تو بینی هاتون
2738
بنفشه خیلی خوبه مامانم میگه داداشم که بچه بود مریض شد وهر دکتری میبردیم میگفتن کاری نمیشه براش کرد البته سرماخوردگی عمیق وبدی داشته مامانم میگه ما هم دیگه دکتر نبردیم وفقط تا تونستیم پوشوندیمش وبهش دم کرده بنفشه دادیم بعد از یکماه کاملا خوب شد الانم واسه خودش مردیه ماشاالله ما اکثرا گل بنفشه میگیریم ودم میکنیم

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

بازم خدا خیرت بده اگه هرکس بیاد از نتیجه های مثبت تو زندگیش بگه خیلی خوبه خدا پسرت رو برات سلامت نگهداره عزیزم

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

ممنوت عزیزم.... دختر من هم لوزه هاش متورمه... اما دکترش گفت بخاطر الرژیه و عمل ننی خواد.... الانم مدام بینیش کیپ و بسته است... بیشتر با دود عنبر نسارا و نعنا دم کرده عفونت گلو و بینیشو کنترل می کنم.... اما حتما روغن بنفشه رو امتحان می کنم... عوارض نداره؟؟؟؟ خیلی جالب و مفید بود... واقعا ممنون
خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است.... به آن می خندم
ممنون عزیزای دلم چقدر شماها خوبین ⚘⚘⚘⚘⚘چقدر قدر شناسین 🌸 آره بچه ها پنیرک و گل بنفشه خدای نکرده اگه بچه ها تب کردن بهشون بدید فقط چیزی که گیاه دارویی داره اینه که بهش اطمینان قلبی داشته باشین و فقط یکبار نباشه .... لااقل میدونید که طبیعیه و ضرر نداره ... ولی شیمیاییا چی ریشه بچه ها رو خشک میکنه .... دوست خوبم عنبر نسارا رو من باشم استفاده نمیکنم برای بچه .... ولی شنیدم برای عفونت زنان خوبه .... راستی ی چیز دیگه نعنا خشک و دم کنید روزی 1استکان بخورید با درد قاعدگی خداحافظی میکنید برای همیشه ... و اینکه عفونت هیچوقت سراغتون نمیاد و اگر اوند فقط با آب و جوش شیرین خودتونو بشورین .... اینا زندگی منن ... عاااالین😍😍😍😍
2706