2737
2734
عنوان

تاحالا ازچله گرفتن نتیجه گرفتین؟

123 بازدید | 18 پست

ازکدوم چله برا چ امری؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

چله زیارت عاشورا عادی از عاشورا میخونم

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴۰ روز خوندن سوره یاسین

برا این که دوستم به عشقش برسه و رسید شکر خدا

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2728

بله چله زیارت عاشورا برای نمراتم

که خب واقعا معجزه کرد چون من اونطور ک حساب کرده بودم دوتا درسو میفتادم

ولی همشو نه تنها پاس کردم بلکه نمرات عالی هم اوردم

خیلی وقته با محیط اینجا اشنام.اینجاییم که تجربیاتمونو با هم به اشتراک بذاریم.من مشکلی با حضور اقایون ندارم ب شرط اینکه تو تاپیکایی که میدونن موضوعش کاملا زنونس وارد نشن یا اگه اتفاقی وارد شدن بی چک و چونه برن بیرون.این سایت یه سایت تبادل نظره و ربطی به جنسیت نداره.انرژی مثبت میفرستم و دعوا موا نمیکنم.😍نام کاربریم اسمیه که مامان بزرگم بهم میگه.و بله ما ترکیم❤

يا کاشف الکرب عن وجه الحسين(علیه السلام) اکشف کربي بحق اخيک الحسين (علیه السلام )

۱۳۳ مرتبه 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
يا کاشف الکرب عن وجه الحسين(علیه السلام) اکشف کربي بحق اخيک الحسين  (علیه السلام ) ۱۳۳ مرتبه ...

برای چه  امری؟

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2738
برای چه  امری؟

حامله بودم خونریزی داشتم نیت کردم  بچه ام بمونه و اگه پسر شد اسمش رو هم می زارم امیر عباس 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
خداروشکر  خوش به حال دوستتون که ی دوست مهربون مثل شما را داره ای کاش منم ی دوست مثل شما داشتم

منم دقیقا داشتم به همین فکر میکردم که چه دوست مهربونی هست 

برای چه  امری؟

عزیزم تاپیک هات رو نگاه کردم نماز امام جواد (علیه السلام ) رو خوندی؟ 

عزیزم تاپیک هات رو نگاه کردم نماز امام جواد (علیه السلام ) رو خوندی؟ 

بله همین چهارشنبه ایی ک گذشت خوندم شمام برام دعا کنید یه بخت خوب نصیبم بشه

2706