2737
2739
عنوان

چه اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی دارید..؟

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 26 پست
چه شغلی رو دوس داری عزیزم 

پزشکی‌

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

اهداف بلند مدت مادر شدن😁🥺

اهداف کوتاه مدت درمان نازایی خودم و همسرم🤦🏻‍♀️

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد دارم 

پزشکی قبول بشم 

زبانم رو ب ی سطح قابل قبول برسونم 

هنر مینا کاری رو می‌خوام شروع کنم و ادامش بدم

گواهینامه بگیرم 

کتابهای ای سی دی ال رو حسابی تمرین کنم و رو کار با کامپیوتر مسلط شم

و مهم تر از همه چاق بشم😅

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن
2731

چطوری خود سازی معنوی انجام میدی عزیزم 

من خیلی دلم میخواد گناه نکنم 🥴🥴🥴

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
شما چه ورزشی میری اخه منم همسن شمام 

ورزش

من تا به الان همه نوع ورزشی رو امتحان کردم و حتی مسابقات شرکت کردم

هندبال رسیده بودیم به مرحله استانی که کرونا اومد تعطیل شد 

والیبال 

فوتبال سالنی 

بستکبال هم یه مدال دارم بابتش

طناب کشی و حلقه زیاااد انجام میدیم 

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
چطوری خود سازی معنوی انجام میدی عزیزم  من خیلی دلم میخواد گناه نکنم 🥴🥴🥴

خودسازی

چقدر خوب 

قدم اول برای ترک گناه خواستن هست 

خب ترک محرمات انجام واجبات 

و فقط و فقط برای خدا 

اخلاص باید در کار باشه تا نزد خدا ارزشمند باشه 

انجام واجبات

خواندن نماز اول وقت 

در صورت امکان خواندنِ به جماعت 

احترام به والدین 

در کل بخوام بگم خودسازی در سه قسمت تقسیم میشه 

در رعایت این سه قسمت 

حق الله 

حق الناس 

حق النفس

خودسازی چقدر خوب  قدم اول برای ترک گناه خواستن هست  خب ترک محرمات انجام واجبات  و ...

مرسی عزیزم