2726
عنوان

مامانا و مامانایی ک بچه ۲۰ ماه سردوراهی موندم کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 21 پست
۸ صبح تا ۱۳ بچم تا ۹ خوابه منم دیگه ساعتای ۷ و نیم میرم ۵ روز در هفته

یک که چیزی نیست خیلی خوبه

تا از خواب بیدار بشه و صبحانه بخوره و یکم بازی کنه.رسیدی خونه

من بچمو صبح از هفت و نیم میذاشتم مهد تا ۴ بعد از ظهر

بخاطر اون یه ماه اونقد عذاب وجدان دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شير كه راحته عزيزم پوشك تا سه سالم جا داري! چرا سختيش ميكني! بچت تورو نبينه ناخوداگلع وابستگيش كم ...

نمیدونم ،اهی اوقات میگم شاید خودم خیلی وابسته شدم، اما میدونم خستگیم رو تربیتم تاثیر میذاره اخلاقم تندتر میشه چون سالای پیش ک میرفتم تند میشدم بخصوص روزایی ک بچه ها درس نخونده بودم😃 یکی از معلما اونوقتا بچه ۳ ساله داشته میگف برمیگردم خونه اینقدر عصبیم ک بچمو میزنم، بنظرت ارزش داره؟ دارم دیونه میشم بخدا، لعنت ب خیلی چیزا

یک که چیزی نیست خیلی خوبه تا از خواب بیدار بشه و صبحانه بخوره و یکم بازی کنه.رسیدی خونه من بچمو صب ...

اره دیگه مدرسس زود برمیگردم اگ کرونا نبود کنارم دقیقا مهد پرسنلشم میشناسم اونجا میذاشتم، از خستگی بعدش و عوض شدن اخلاقم میترسم از بد تا کردن با بچم میترسم

2728
نمیدونم ،اهی اوقات میگم شاید خودم خیلی وابسته شدم، اما میدونم خستگیم رو تربیتم تاثیر میذاره اخلاقم ت ...

من خودم پست دولتي با حقوق بالا رو به خاطر بچم ول كردم چون من هيچ كمكي نداشتم و به پولشم احتياح نداشنم و ميخواستم شش دانگ مامان باشم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من خودم پست دولتي با حقوق بالا رو به خاطر بچم ول كردم چون من هيچ كمكي نداشتم و به پولشم احتياح نداشن ...

ما ب پولش احتیاج داریم و مامانمم کمکمه، بنظرت امسال نرم سال دیگه برم؟ چون من هروقت بخام میتونم برم، میگم خیلی کوچیکه حتی نمیتونه حرف بزنه اخه

ما ب پولش احتیاج داریم و مامانمم کمکمه، بنظرت امسال نرم سال دیگه برم؟ چون من هروقت بخام میتونم برم، ...

چي بگم عزيزم صلاحت رو خودت ميدوني

هرچي خيره اون بشه انشالله

اگر نگراني بچه هستي قطعا نري بهتره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا