2703
2553

ببینین بچم ۲۰ ماهش مدیر مدرسمون گفته بیا سرکار وضعیت مالیمون متوسط بچمم ن از شیر گرفتم ن پوشک، همسرم و مادرم اصرار دارن ک برو زنگ زدم ک میام اما بچه من خیلی اذیت میکنیه میترسم بعدش کم بیارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سختيش مال خودته

اگر كمكي داره حتما برو.

اشكالش چيع كه شير و پوشك نگرفني؟ ربظي نداره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2720

مامانت  نمیگیرش؟

گل پسرم نمیدونی چه حالی دارم وقتی هرروز رو میریم جلوتر.نمیدونی چطوری روزا رو میشمارم.من و داداشی و بابایی خیلی دوست داریم ببینیمت.داداشی هرروز میاد شکمم رو بوس میکنه میگه برا داداشیم.😍خیلی دوستت داریم عزیزدل مامانی😘😘.امروز ۱۰تیر ۱۴۰۰ هست.عاشقتم گل پسرم.😍😘😘😍زایمان کردم.تیکر تولد یک سالگی گل پسرمه.😍😘
2714

من دخترم سه سال و نیمشه ، یه ماه رفتم سر کار قبلیم،بچم داغون شد.اصلا مهدو دوست نداره.الانم نشستم خونه بچمو بزرگ میکنم و از تصمیمم کاملا راضی ام

البته حقوق شوهرم خداروشکر خوبه.نیازی به حقوقم نبود

اگه بچه رو مادرت نگه میداره.برو سرکار

مامانت  نمیگیرش؟

اره مامانم نگهش میداره اگ شب من خسته تا ۱۱ باید بیدار باشم تموم کارای خونم باید انجام بدم ظهر نمیتونم بخوابم چون بچم بیداره، برا کارای خونم کسی رو نمیتونم بگیرم چون پولمون نمیکشه ب اونجاها همه رو خودم باید انجام بدم همسرمم کمک نمیکنه ن بچه ن خونه

من دخترم سه سال و نیمشه ، یه ماه رفتم سر کار قبلیم،بچم داغون شد.اصلا مهدو دوست نداره.الانم نشستم خون ...

اره نگه میداره اما بعدش با منه منم از همین میترسم ک رو بچم تاثیر بد بزاره چون هنوز نمیتونه حرف بزنه و من همه کاراشو متوجه میشم ک چی میگه اما دیگران نه حتی همسرمم متوجه نمیشه منظورش چیه، بنظرت سن خوبیه برا تنها گذاشتنش؟ یا ی سال دیگم واستم؟ مامانم و همسرم میگن داری تنبلی میکنی ک نری سرکار نمیدونم😩ولی خودم حس میکنم غصه بچه رو دارم میخورم

خوب بیاد بگیرم تا دی ماه اخه دوسالشه میشه تا اونموقع

شير كه راحته عزيزم

پوشك تا سه سالم جا داري!

چرا سختيش ميكني!

بچت تورو نبينه ناخوداگلع وابستگيش كمتر ميشه شيرم راحت جدا كيشه:

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706