2737
2734

سلام دوستای گلممن قبلا عضو نی نی سایت بودم ولی نام کاربری و... رو یادم رفته بود که با اون اکانتم بیام گفتم بگم که نگید دوروغ میگی تازه واردی و فلان😅

من چندماهی هست که این کارو انجام میدم وبا توجه به شرایطم که بچه دارم و شرایط کروناو.. که نمیشه بیرون رفت خیلی خیلی راضیم از درامدش خداروشکر🙏🏻

نه پولی لازم هست بدید نه هیچی

کارش هم ساخت اکانت تلگرام هست برای کانالایی که ممبر میخرن برای عضوگیریشما درساعت ۱۰ الی ۱۲ اکانت میتونید بسازید که اگر مثلا اونروز قیمت اکانت ۱۴۰۰تومن باشد ساعتی ۱۴۰۰۰تومان میتونید کار کنیدمن حداقلش رو گفتم بعضی روز هاقیمت به نزدیک ۲۰۰۰ و ۲۰۰۰هم میرسه و درامدتون بیشتر میشه😍

مثلا من خودم حداقل روزی ۱۰۰هزار تومن کار میکنم و درامدم ماهی ۳میلیون هست حداقل👌 بستگی به زمانی داره که میذارید وحتی خیلی بیشتر میتونید درامد داشته باشید🌹🌹

تسویه بصورت روزانه میباشد.

من خودم دنبال همچین کاری بودم و الان که راحت توی خونه پول درمیارم خداروشکر میکنم و دلم خواست شما روهم در جریان بذارم که اگر دوست داشتید توی خونه پول دربیارید😀

اینکار رو پسرخالم بهم معرفی کرد و به تازگی خودش کانال زده و شروع به کار کرده😍🙏

خیالتون بابت تسویه راحتِ راحت باشه معتبرِ معتبر هستن ایشون👌👌

در ادامه لینک کانال تلگرام رو براتون میذارم

@Alimajazi9

این لینک کاناله توش آموزش هست

ببخشید طولانی شد اگر سوالی داشتید بپرسید موفق باشید🌹

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان باید چیکار کنیم

وارد کانال بشید آموزشها رو ببینید و شروع به کار کنید ان شاءالله🌹🌹

دوستان کاردرمنزل که گفته بودم مال چندسال پیش هست و دیگه تموم شده لطفا انقدر سوال نکنید ممنون🙃
2731
سلام عزیزم میشه به من درخواست دوستی بدی؟؟ من احتیاج دارم به این کار؟؟؟ 

دادم عزیزم

بعد شماره ها رو ک ساختیم کی ازمون میخره؟

همون ادمینی ک تو تلگرام ایدیشو گذاشته؟ به اون شماره ها رو میفروشیم؟

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2738
اگ بسازیم پولمون ندن چی؟با شماره مجازی باید ساخت؟

من تضمین میکنم پولتونو میده پسرخالم هستن و تسویه روزانست

اونوقت شاید کسی که براش اکانت ساختیم پولمونو نداد ؟؟؟ یا کلاهبردار از آب در اومد

شما واسه صاحب این کانال میسازید و ایشون پسرخالم هست من تضمینش میکنم و تسویه هم روزانه است یعنی هرروز که بسازی پولت تا نهایتا فردا براتون انتقال میده

بعد شماره ها رو ک ساختیم کی ازمون میخره؟ همون ادمینی ک تو تلگرام ایدیشو گذاشته؟ به اون شماره ها رو ...

بله عزیزم دقیقا

2706