2410
2553
عنوان

بیاین راهکار بدید

105 بازدید | 20 پست

بچه ها شوهرم یه اخلاق گندی داره که با کوچکترین بحث و مخالفتی باهاش قهر می‌کنه و کاملا بی تفاوت میشه نسبت به حال من و خیلی‌ با رفتارش منو آزار میده یه آدم بیخود و مزخرف میشه  غذا می پزم میشینه تنهایی غذا می‌خوره  میخواد خونه سلام نمیکنه پول نمی‌ده مریض بشم دکتر نمی‌بره درحالیکه که اصلاً بحثی نبوده بعدش بعد از چند روز از رفتارش پشیمون میشه و میاد عذرخواهی که عذرخواهی ش بدرد من نمی خوره من خودم خال خودمو خوب کردم

خب

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

[QUOTE=207205188]خب[/QUOTEامروز هم سر یه بحث کوچک و مخالفتی که باهاش داشتم بازم قهر کرده رفته خونه مادرش و اصلا بهم زنگ نزده و خبر نداده شب که اومد خونه من چه رفتاری باهاش داشته باشم

[QUOTE=207205188]خب[/QUOTEامروز هم سر یه بحث کوچک و مخالفتی که باهاش داشتم بازم قهر کرده رفته خونه م ...

سنگین باش 

توام نرو سمتش 

همش شما بری عادت میکنه

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سنگین باش  توام نرو سمتش  همش شما بری عادت میکنه

نمیرم سمتش اما اینکه چند روز قهره و بعدش میاد آشتی و به این رفتار عادت کرده برام سخته من تو این چند روز خیلی‌ اذیت میشم اما اون اصلا عین خیالش نیست می‌خوام که بعد از چند روز که اومد آشتی بهش یه درس درست و حسابی بدم

2714
یعنی چکار کنم گلم

مثه خودش بیتفاوت باش 

غذا ک گذاشتی قبل اینکه بیاد بخور برو تو اتاق خواب آهنگ گوش کن با هنذفری یا خودتو سرگرم کن 

حق نداری از رفتارش ناراحت بشی یمدت مثه خودش بیخیالی طی کن تا بیاد سمتت و اصلنم بهش زنگ نزن

مثه خودش بیتفاوت باش  غذا ک گذاشتی قبل اینکه بیاد بخور برو تو اتاق خواب آهنگ گوش کن با هنذفری ...

میاد سمتم اما بعد از چند روز که برام فایده ای ندارد و من خودم آروم شدم می‌خوام بعداز چند روز که اومد یه درس درست و حسابی بهش بدم اما نمی‌دونم چطوری

میاد سمتم اما بعد از چند روز که برام فایده ای ندارد و من خودم آروم شدم می‌خوام بعداز چند روز که اومد ...

خب میگم ک مثه خودش باش بخدا منم شوهرم اینطوری بود مثه خودش شدم دیگه خداروشکر اخلاقشو گذاشت کنار اولاش سخته ک ادم بیخیال باشه ولی سعی کردم و شد 

هی پاپیچش نشو هی نرو سمتش ویا قیافتو طوری نشون نده ک بفهمه ناراحتی ازش اومدم سمتت انگار ن انگار حتی اگه اون گف ببخشید و فلان بگو عزیزم من همونروز فراموش کردم ونیازی نیس تکرار کنی اینطوری متوجه میشه ک رفتاراش برات مهم نیس واقعا نتیجه میده اینایکه بهت گفتم

2706