2703
2553
عنوان

تابستان خود را چگونه گذراندید؟

203 بازدید | 13 پست

از هفته آینده کلاسهام شروع میشه 

تو این مدت باقی مونده چندتا رسپی خوب امتحان و تولید کردم که حسابی بهم چسبید

تا این لحظه حلوا شیر رولتی،  کیک کوئیک میکس ، کوفته تبریزی و خیارشور به ثمر نشسته .

عکسشون رو میفرستم فقط از خیارشور عکس ندارم

جاتون خالی شما هم اگر عشق اشپزی و شیرینی پزی دارید دست بکار شید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه بهم بگی کوفته تبریزی رو چطور درست میکنی ؟ دنبال اون فوت کوزه گریشم 😁

اولین بارم بود عزیزم هرچقدر مقدار گوشتت هست نصفش لپه پخته و نصف لپه برنج نیم پز باید بزنی . من مواد رو تو فریزر گذاشتم تا انسجامش خوب شه

2720
2714

خیلی قشنگه هنرمند جان 👌👌😋

ماورای باورهای ما ؛ ماورای بودن و نبودن های ما         آنجا دشتی است فراتر از تصورات راست و چپ...                         تو را آنجا خواهم دید..!
ممنون عزیزم . ببخشید قصدم سرکار گذاشتن نبود تو اون تاپیک  یادم رفت تو عنوان این تاپیک بگم عکس ...

ن بابا نیاز ب عذر خواهی نیس منم از روی شوخی اون ایموجی ها رو گذاشتم 😅😚😚

ماورای باورهای ما ؛ ماورای بودن و نبودن های ما         آنجا دشتی است فراتر از تصورات راست و چپ...                         تو را آنجا خواهم دید..!

والا انقدر گرمه حوصله هیچی نیس😥

خیلی از ما حتی بلد نیستیم آرزو کنیم و گاهی آرزوهامون رو هم از رو دست بقیه تقلب میکنیم.نگاه میکنیم ببینیم مردم دوست دارن کجا زندگی کنن؟مردم دوست دارن با چه جور آدمی ازدواج کنن؟مردم عاشق کدوم ماشین هستن؟کدوم مارک کیف و کفش و لباس هست که اگر بپوشی همه دهنشون باز میمونه؟...خلاصه میشینیم آرزوهای مردم رو درمیاریم و میفهمیم مردم چی دوست دارن بعد همون چیزا رو میزاریم تو لیست آرزوهامون،اون وقت هدفمون از خریدن هرچیزی فقط درآوردن چشم بقیه ست و هدفمون از شغلی که میخوایم بدست بیاریم کور کردن چشم حسوداست و هدفمون از ازدواج اینه که هرکس زندگیمون رو دید دلش بخواد جای ما باشه!...ولی راستش ما با آرزوهایی که مال خودمون نیست،هیچ وقت رنگ خوشبختی رو نخواهیم دید!...شاید در مقابل اون همه جونی که داریم میکَنیم موفق بشیم حسرت دیگران رو بخریم اما زندگی که چشم مردم دنبالش باشه به دهن آدم مزه نمیکنه که!...من فکر میکنم کاش هر کدوم آرزوهای خودمون رو داشتیم و پیِ دل خودمون میرفتیم .وقتی آرزوهای همدیگه رو میدزدیم، خوشحالی رسیدن به آرزوهامون بار دل تنهاییِ اونایی میشه که اون آرزو رو دارن و بهش نرسیدن .این یعنی شادی که یه ورش غمه...من دوست دارم دنبال دل خودم برم و برای آرزوهای خودم زندگیم رو خرج کنم.من دلم شادی ای رو میخواد که همه وَرش شادیه با آرزوهایی که مال خودِ خودِ خودمه💕💎☄