2137
2106

من تا حالا ناخن هم نکاشتم ابروهامم برنمیدارم

الان شبی پلنگا شدم خجالت میکشم فردا برم سرکار چیکار کنم😭😭😭😭

به مژه کار گفتم ساده بذاره ولی خیلی مجلسی طور شده

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

کو

بعضی ها آنقدر به دیگران وفادارند که به خودشان خیانت میکنند!!اینجا به کسی اعتماد نکنید و اعصاب خودتون رو خورد نکنید...اینجا دنیای عجیبیه و آدماش عجیب ترن! در ضمن اینجا هیچکس هیچی تو سلیقش نیست😂 پس وقتی از اینجا خارج میشید همه چیو فراموش کنید و زندگی عادی خودتون رو بکنید✌🏻و یه چیز دیگه وقتی اومدین اینجا و توهم خیانت و نازایی زدین اصلا نگران نشین یه چیز کاملا عادیه😆🤦‍♀️خلاصه که اینجارو جدی نگیرین😙

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چقد شد

فقط 47 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...

مژه تابلو نباشه قشنگه 

وگرنه ضايع اس 

بزار عكس رو ببينيم

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتي اگر ايمانتو از دست دادي، اينو بدون جهان هستي برپايه نظمه اگر نظم نبود سنگ روي سنگ بند نبود اين جهان و كهكشان خالقي داره كه همه چيز رو نظام مند آفريده…هيچوقت هيچوقت عملي بدون عكس العمل نيست، هيچ كاري بي پاسخ نيست، هيچ ظلمي تا ابد پايدار نيست ، اينو بدون يه جايي يه روزي يه لحظه اي هر كي هر چي كاشته درو ميكنه حالا خوب يا بد
2050

ببینم

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   
2143

نه خیلیم قشنگه ضایع نیس

بعضی ها آنقدر به دیگران وفادارند که به خودشان خیانت میکنند!!اینجا به کسی اعتماد نکنید و اعصاب خودتون رو خورد نکنید...اینجا دنیای عجیبیه و آدماش عجیب ترن! در ضمن اینجا هیچکس هیچی تو سلیقش نیست😂 پس وقتی از اینجا خارج میشید همه چیو فراموش کنید و زندگی عادی خودتون رو بکنید✌🏻و یه چیز دیگه وقتی اومدین اینجا و توهم خیانت و نازایی زدین اصلا نگران نشین یه چیز کاملا عادیه😆🤦‍♀️خلاصه که اینجارو جدی نگیرین😙
1718