2726

بچه ها فیلم های خارجی سینمایی عاشقانه معرفی کنین... فیلم هایی که خودم دیدم عاشقشونم😍(دفترچه خاطرات. عهد. خوش شانس. جان عزیز) 

شماهم فیلم هایی که اینطوری باشن جذاب و بی نهایت فوق‌العاده بهم معرفی کنین ببینم

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخت پریشان ما 

مسافران 2019

The last song 

Longest ride 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

فيلم دفترچه خاطرات صحنه هاى سانسورى داره؟ ارزش داره از فيليمو ببينم يا بايد سانسور نشده ديد؟

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
فيلم دفترچه خاطرات صحنه هاى سانسورى داره؟ ارزش داره از فيليمو ببينم يا بايد سانسور نشده ديد؟

سانسور نشده ببین.... ببین میگم بی نهایت جذابه😍😍

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
سانسور نشده ببین.... ببین میگم بی نهایت جذابه😍😍

ممنون عزيزم

باشه😉🌷

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2706