2726

من ی بچه ۲۰ ماه دارم ک از شیر و پوشک هنوز نگرفتم تا عید سال از دوتاش میخام بگیرم، معلم غیرانتفاعیم بود ک دو ساله نرفتم حالا مدرسه زنگ زده میگه ۵ روز در هفته از ساعت ۸ تا ۱۳ بیا کار کن وضعیت مالیمون متوسط رو ب پایین، حالا بنظرتون برم یا نه؟ بخاطر پول دوس دارم برم ولی باز میگم برم خسته میشم بچه رو هم میخام از پوشک و شیر بگیرم شاید عصبی بشم و بزنمش:/ یا بد رفتار کنم، خواهرانه کمک کنید

😐عصبی بشم بزنمش یعنی چی 

اگه میدونی میخای بچه ارو ازار بدی نرو 

هیچی از روان بچه ات مهمتر نیست گلم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐عصبی بشم بزنمش یعنی چی  اگه میدونی میخای بچه ارو ازار بدی نرو  هیچی از روان بچه ات مهم ...

تا حالا نزدمش اما همسایه کناریمون خانومه حسابداره ساعت ۴ ک برمیگرده یا مدام داد میزنه سر بچه هاش یا هم میزنشون میگم نکنه منم اینجوری بشم چون از موقع بچه کار نکردم قبلا بچه نبود راحت میومدم میخوابیدم و استراحت بعد کارای خونه ولی دیگه با بچه قک نکنم اینجوری باشه

اگه میتونی جایی بذاری بچه رو برو حتما برو

اره مامانم تا لرگردم نگهش میداره  ولی ب۰ه کنارش راحت نیس، بنظرت سال دیگه برم؟ یا امسال؟ اصلا سر دو راهای موندم گ امسالم نرم سال بعد برم باز بخاطر پول میخام برم:/ نمیدونم چ کنم

تا حالا نزدمش اما همسایه کناریمون خانومه حسابداره ساعت ۴ ک برمیگرده یا مدام داد میزنه سر بچه هاش یا ...

خودتو مقایسه نکن عزیزم 

سعی کن قوی باشی 

من بودم میرفتم چون نیاز مالی هم خودش ادم بی اعصاب میکنه 

ولی به خودت قول بده بی حوصلگی و خستگیتو سر بچه خالی نکنی

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

در مورد کارت نظری ندارم تصمیم شخصیته ولی بچه رو دوسالگی از شیر بگیر و دوسال و نیم از پوشک . به هوای شاغل شدن بچه رو تحت فشار نذاری هول هولکی بخوای این کارا رو انجام بدی هر دوش نیاز به صبر داره . من برای هر دوتاش تاپیک زدم اگر دوست داری بخونش

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
در مورد کارت نظری ندارم تصمیم شخصیته ولی بچه رو دوسالگی از شیر بگیر و دوسال و نیم از پوشک . به هوای ...

پوشکشو همون دو سال و دوماه ولی شیر رو میخام ۲۱ ماهگی بگیرم دکتر گف خوبه