2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره توروخداجدی بگیر

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2720

واسه اینکه خودش کرونا نگیره احتیاط کنه ولی ن اینکه قرنطینه بشه نیازی نیست

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
نه 

از ترسم ظرفشو لیوان و قاشق چنگالش و جدا کردم بهش برخورده میگه من که مشکل ندارم واکسن زدن منم گفتم میگن باید تا چند روز کلا مثل کسی که کرونا داره خودتو در نظر بگیری ناراحت شد رفته رو کاناپه خوابیده، یعنی اشتباه کردم؟؟

2714
میگه واکسن ..نگفته تستش مثبت شده  من خودم زنگ زدم ۴۰۳۰ گفت خانم  واکسنه نه کرونااااا

پسرعموی شوهرم باواکسن کروناگرفت باکل خانوادش بدجورم گرفت احتیاط شرط عقله

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
کدوم واکسن روزد؟؟  چندروز بعدازواکسن کرونا گرفت؟

دقیق نمیدونم فقط بهمون گفتن واکسن زده کروناگرفتن الان دوساله کرونااومده انقدرعایت کردن کرونانگرفتن چون خانمشم مریض بودرعایت میکردن

از ترسم ظرفشو لیوان و قاشق چنگالش و جدا کردم بهش برخورده میگه من که مشکل ندارم واکسن زدن منم گفتم می ...

آره اشتباه کردی دیگه اصلا همچین چیزی نیس بنده خدا کرونا که نگرفته قرنطینه میکنی مامان بابام هردو واکسن زدن همچین چیزی نگفتن بهشون

نمیدونم کجا ولی اگه میشد حتما میرفتم...