2726
عنوان

خونه ارزون میشه؟

254 بازدید | 15 پست

الان مصالح اومده پایین 

ولی توی این یک سال با قیمت بالا ساختن 

بنظرتون قیمت خونه میاد پایین؟

خداحافظ تا کنکور 1402😊 مطمئنم بعد پزشک شدنم دوباره میام این قول رو هم دارم توی امضام میدم 💪 پس قرار نیست زیر اش بزنم من به هدفام میرسم در هر دم بهش نزدیک تر میشوم از همین لحظه یعنی ساعته ۱۳:40روز ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ میرم ولی اگه شیطون رفت توجلدم و زودتر اومدم هم بهم بگین زود برو درساتو بخونم😁بعضی اوقات شیطونی میکنم🤪 

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بما هم.گفتن نخرید ارزون.میشه نمیدونم دیگه بقیشو

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

شتر در خواب بیند پنبه دانه 

عزیزم صدای منو داری صدای منو از ایران داری 

اینجا ایران است وطنم پاره تنم انقد مصمم هست رو تصمیم هاش وقتی تصمیم.بگیره بره بالا بکشیشم پایین بیا نیست

به ماهم بنگاهی گفت.اما شوهرم خرید...

کاش شوهر منم میخرید ما خونمونو که بفروشیم یه وام برمیداریم ولی شوهرم میگه واستا ارزونتر بشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
کاش شوهر منم میخرید ما خونمونو که بفروشیم یه وام برمیداریم ولی شوهرم میگه واستا ارزونتر بشه

خوب خونه خودتونو ارزون فروش میره....شوهرم دیگه خسته شده بود۱۱ساله مستاجریم...بنگاهی گفت نخر ارزون میشه شوهرم گفت ایشالله ارزون شه همه مستأجران بتونن بخرن.

خوب خونه خودتونو ارزون فروش میره....شوهرم دیگه خسته شده بود۱۱ساله مستاجریم...بنگاهی گفت مهر ارزون می ...

اره واقعا سخته مستاجری خداکنه بشه واقعا براشون

2706