2733
2734

ببیننش .میخوام حسرت دیدن بچمو به دلشون بذارم.کسایی که تا تونستن بین منو و شوهرم جنگ و دعوا راه انداختن و با اینکه فهمیدن کارمون به طلاق کشیده بازم خوشحالی کردن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای بچه من میان چون نوه پسر بزرگشونه .

خوب بیان بازم بیخیال

نمیشه که درهای دنیا را روی بچه ت ببندی

کم محلی بهترین راهه ولی قطع رفت و امد اسیب میزنه به زندگیت و بچه ت

شوهرت را باخودت دشمنتر نکن دل اونها بیشتر شاد میشه گلم

2728

اینقد حرص و جوش ب خودت میدی ک چی 

اونا خوابن و دارن خوشی میکنن یه درصدم به کارایی ک بات کردن فک نمیکنن والا 

فقط روح و روان خودتو بچتو شوهرتو خراب میکنی و دلسردی میاری تو خونت و بین خودت و شوهرت 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
خوب بیان بازم بیخیال نمیشه که درهای دنیا را روی بچه ت ببندی کم محلی بهترین راهه ولی قطع رفت و ا ...

۵ سال تموم باهاشون راه اومدم بیشتر دهنمو کج کردن وقتی فهمیدن میخوایم طلاق بگیریم دور همی گرفتن .دیگه برام مهم نیستن امیدوارم خدا بذاره تو زندگیشون بدیهاشونو

اینقد حرص و جوش ب خودت میدی ک چی  اونا خوابن و دارن خوشی میکنن یه درصدم به کارایی ک بات کردن ف ...

دیگه روح و روانی برام نمونده ۵ ساله تمومه تو یه ساختمون هر جور تونستن زجرم دادن .امیدوارم خدا درد بذاره تو دلشون