2703
2553

کرمشون اذیت میکنه یهو٬ دستشون میره سمت گزارش زدن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سری عقده ای گزارش میزنن

اگه حیوونا حرف میزدند.کلاغ به طاووس میگفت فاح.شه.  یع مش لجن با ما لَجن =|😹🔥 دلم میخواد بزنم تو گوش بعضیا بگم خیلی چیزا رو میدونم فقط به روت نمیارم •اون پوله ک از حسابم میره ناراحت میشم،شما برو درم ببند مرسی😹🎈 بعضیا به ما نمیخوردن!😒ما جاخالی دادیم خوردن به شما😄مبارکتون باشه!😏💋اّرَِعِْ بَاْشِّ طُ شَاْخْیَِ اِّصْلَاٰ مْدَاْلَ🏅🏆 شْاْخْیّم وْاّسَهُ طِْ!به بعضیا هم باید گفن خواهشا جوری دروغ نگید که آدم از خودش بپرسه چیکار کردم که انقدر خر به نظر میرسم..   خدا به خر شاخ نداد خر اومد فضای مجازی شاخ شد😹✋🏼‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ (https://harfeto.timefriend.net/16316397003858اعتقادات و عقاید من با همه فرق می کنه. هرکسی عقاید خودشو داره و احترامش واجبه،پس بیاین سر این دعوا درس نکنیم🙂🖤 
2720

یا خلاف قوانین سایته طبق کلید واژه یا توسط نینییار 

یا بخاطر گزارش

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عین تاپیک من مثلا راهنمایی میخواستم حالا چن تا کاربر با هم دعواشون بود تاپیک من بدبخت ترکید😑 این انصافه اخع اونا باید لغو کاربری بشن ن اینکه تاپیک بترکه 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2714