2737
2734

من این بوده ک مادرشوهرم توقع داشته ملفت نوکر بیاره جای عروس

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوراب پدرشوهرمو بشورم بادست بشورم

بخاطر نکردن اینکارم یه زمینشو که بهم داده بود ازم پس گرفت برگشو پاره کرد 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
2731

😐یادم نمیاد 

عجیبترین چیزی که دیدم این بود به خواهرشوهرم گفتیم پس فردا با چندتا از فامیلا میخایم بریم تفریح توام بیا باما

رفته بود پیش خاله ام‌گفته بود منو مزاحم فرض کردن عمدا دیر گفتن که نرم و ما فقط بچه های بزرگ بدردمون میخورن 😐😐

ینی یه لیوان اب دستشون ندادن همه چی گردن ماعه 😐و دقیقا همون ساعتی که حرف مسافرت پیش اومد بهش زنگ زدیم😐🤐

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

شوهرم توقع داشت که خواهرشو بذارم روی سرم ولی بهش فهموندم این خبرا نیست الانم قهرن شکرخدا کلا راحت شدم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2738
😐یادم نمیاد  عجیبترین چیزی که دیدم این بود به خواهرشوهرم گفتیم پس فردا با چندتا از فامیلا میخ ...

وای عزیزم این کلا مورد داره اینجور ادما هیچوقت راضی نیستن مادرشوهر خواهرم انقدر اذیتش کرد ک خواهرم الان دارو عصاب میخوره کلاادم ساکت و کم حرفی بود و جواب نمیداد گفته بود از سیاستشه جواب نمیده ساکت میمونه🤔از ادبش از خانومیش از حب و حیاش نبود

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی
وای عزیزم این کلا مورد داره اینجور ادما هیچوقت راضی نیستن مادرشوهر خواهرم انقدر اذیتش کرد ک خواهرم ا ...

کلا خوبی زیاااااد میکنه 

ولی این اخلاقای عجیب رو هم داره 

یه بار تا مرض سکته رفتم از دستش 

اما بخاطر شوهرم و خوبیهاش کاری بهش نداشتم ..

از اون به بعد کاریم نداره...

جدی داشتم میمردم از دست تهمتاش 😂خودم یادم میاد وحشت میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
کلا خوبی زیاااااد میکنه  ولی این اخلاقای عجیب رو هم داره  یه بار تا مرض سکته رفتم از دست ...

وای خدا صبرت بده اینا مودی هستن

وای خدا صبرت بده اینا مودی هستن

فدات ❣❣

1
5
10
15
20
25
30
35
40