1874
2106
عنوان

خانوما یه لحظه بیایین

42 بازدید | 4 پست

مادرشوهر یه خانوم شصت و پنج ساله س که با شوهرش میمونن تو خونه و بعد ازدواج من و همسرم دیگه فرزند مجرد ندارن و همه ازدواج کردن و رفتن خونه خودشون‌.یه مسئله ای که هست اینه که احساس میکنم مادرشوهرم دوس من هرروز زنگ بزنم.خیلی وابسته ی بچه هاشه.و خبر گرفتن ازشون خیلی خوشحالش میکنه.اونیکی جاری م هم خیلی مهربونه و هرروز زنگ میزنه حتی بعضا هرروز دوبار بهش زنگ میزنه.ولی من نمیتونم هرروز زنگ بزنم.علتش اینه که تو خونه درگیر کارهام میشم ولی هریک روز درمیان سعی میکنم زنگ بزنم.نمیدونم چه رفتاری بکنم درسته‌.

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

هر جور خودتو نشون بدی همون توقع رو ازت دارن اگر کم و زیادش کنی بعد هاحرف در میارن..پس کاری ب دیگران نداشته باش هر کاری که از نظر خود درست و متعادل هست رو انجام بده تو تو هستی جاریتم جاریته...اگر خودت تشخیص می دی و برات سخت نیست هفته ای یکبار زنگ بزن دیگرانم به روتین اینجور زنگ زدن عادت می کنن اولش گله می کنن و شما رو با جاریت مقایسه می کنن باید بتونی از خودت ،شخصیتت انتخابت دفاع کنی و خودتو همینطور که می پسندی باشی به دیگران معرفی کنی تا کم کم اخلاقیاتتو بشناسن و همینطور که هستی بپذیرنت...با خانوادا شوهر فاصلتو رعایت کن ..دور باشی سرد می شن نزدیک باشی می سوزی ...پس کم باش ولی همیشه باش..خودتم تو هیچ کاری با دیگری مقایسه نکن...نذار دیگران هم مقایسه کنن

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
2149