2737
2734
عنوان

یه هفتس قهرم

208 بازدید | 4 پست

خونه پدرمم شوهرم ن سراغی ازم گرفته ن امده دنبالم دوبار یه قدم جلو گذاشته ن گفته ببخش ن گفته بیا بریم انتار داشت من برم طرفش بگم بیا بریم خونه الانم اصلا هرمار میکنم عینه خیالش نیس عصبی بشه بهم اس بده یا هرچی چیکارکنم تحریکش کنم

لطفااااا وقتی قهر میکنید از خونه نرید بیرون ، کسی که باید بره اونه نه شما💔

خودم بد توام بد خوب نامرد ، بگو من دیگه چی دارم؟؟؟                                                     سوالات ذهن من : مادر شوهرا خواهر شوهرا مگه خوشبختی بچه و برادرتونو نمیخواید ؟ برای چی کرم میریزید تو زندگیشون ، مثلا جدا شن طلاق بگیرن بچه اتون افسرده شه خوشحال میشید ؟ خانومایی که با مردهای زن دار دوست میشید ، فازتون چیه؟دوست دارید اسمتون هرزه باشه؟ یا فکر میکنید زندگی ای که روی خرابه های زندگی یه نفر دیگه ساختید خوشبختی داره؟ نامادری هایی که بچه شوهرتونو اذیت میکنین یه کاری میکنین پاش از خونه ی پدرش قطع بشه ، نگران اون آهی که دنبال زندگیتونه نیستید؟ حتی اگر به خدا اعتقاد ندارید از کارماش نمیترسید؟ دنیا انقدررر بزرگ هست که جا واسه خوشبختی هممون داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731